[ad_1]

ماسک صورت 01 خانگی

CDC اکنون می گوید شما همیشه باید در داخل خانه و به جز در خانه خود ماسک بزنید.

سارا تو / CNET

روزی که ایالات متحده ثبت رکورد 200000 مورد جدید COVID-19 را اعلام کرد ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها دستورالعمل های به روز شده (PDF) را منتشر کردند که بدون شک گفته می شود همه افراد در کشور همیشه باید ماسک بزن در خانه وقتی که در خانه خود نیستند.

این شامل بازدید از خانه های خانواده یا دوستان ، به ویژه با نزدیک شدن به فصل تعطیلات است.

این قوی ترین راهنمایی است که CDC تاکنون درباره ماسک ها منتشر کرده است. پیش از این ، CDC توصیه می كرد كه “افراد 2 سال به بالا در مكانهای عمومی و در نزدیكی افرادی كه در خانه آنها زندگی نمی كنند ماسك بزنند.”

در واقع ، CDC در ابتدا اظهار داشت كه ماسك ها باید در درجه اول برای محافظت از دیگران استفاده شود در صورتی كه کاربر از نظر ناآگاهی برای ویروس کرونا مثبت باشد. این آژانس سپس دستورالعمل های خود را در ماه نوامبر به روز کرد تا منعکس کننده یک مطالعه جدید باشد که نشان می دهد ماسک ها نیز از مصرف کننده محافظت می کنند.

اکثر کارشناسان بهداشت عمومی می گویند که انتظار ادامه اقدامات ایمنی مانند استتار جهانی ، فاصله اجتماعی و شستن منظم دست را دارند ، در حالی که یک یا چند واکسن ویروس کرونا می تواند به همه گیری پایان دهد. دو واکسن علیه COVID-19 در آستانه سازمان غذا و داروی ایالات متحده وجود دارد انگلیس قبلاً تصویب کرده است واکسن ویروس کرونا.

اطلاعات موجود در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و برای توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه در مورد هر گونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی خود با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده خدمات بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر