Comcast در ژانویه قیمت تلویزیون و اینترنت را افزایش می دهد


برای پرداخت هزینه های بیشتر خدمات Comcast در سال جدید آماده شوید.

آنجلا لنگ / CNET

سخنگوی شرکت تأیید کرد که افزایش قیمت ملی تلویزیون کابلی و سرویس اینترنت Comcast در تاریخ 1 ژانویه انجام می شود. Ars Technica قبلاً اعلام کرد ، نرخ های استاندارد ماهانه و همچنین هزینه های اضافی که در قیمت های اعلام شده نشان داده نمی شوند ، افزایش خواهند یافت.

مشتریان تلویزیون شاهد افزایش قیمت تا 4.50 دلار در ماه برای هزینه پخش تلویزیون و همچنین افزایش 2 دلاری برای هزینه شبکه ورزش منطقه ای خواهند بود. این بدان معنی است که شما سالانه 78 دلار بیشتر پرداخت می کنید. در حال حاضر ، هزینه پخش تلویزیونی بسته به بازار بین 7.90 تا 14.95 دلار است ، در حالی که هزینه RSN در بیشتر مناطق به حداکثر 8.75 دلار در ماه می رسد.

شش بسته اینترنت به تنهایی که در حال حاضر بین 53 تا 113 دلار قیمت دارند ، هر ماه 3 دلار افزایش می یابد. نصب های حرفه ای و بازدید از خدمات منزل از 70 دلار به 100 دلار افزایش می یابد. هزینه های جعبه تلویزیون اصلی از 5 دلار به 7.50 دلار افزایش می یابد ، در حالی که هزینه جعبه های اضافی از 9.95 دلار به 7.50 دلار کاهش می یابد.

سخنگوی شرکت گفت: “افزایش هزینه های برنامه نویسی – به ویژه برای تلویزیون و ورزش – همچنان بزرگترین عامل افزایش قیمت برای همه توزیع کنندگان محتوا و مشتریان آنها است ، نه فقط Comcast.”

سخنگوی Comcast گفت ، هر کسی که هنوز قیمت تبلیغاتی را پرداخت کند ، تا زمانی که تبلیغات به پایان نرسد ، این تغییرات قیمت را مشاهده نخواهد کرد ، اما هزینه های RSN و Broadcast TV همچنان افزایش می یابد زیرا در خارج از قیمت های تبلیغاتی است.

این به دنبال گزارش های هفته گذشته است که Comcast از ماه ژانویه محدودیت ماهانه اطلاعات خود را 1.2 TB در هر 39 ایالت که در آن فعالیت می کند ، افزایش می دهد. در پاسخ به درخواست قبلی CNET برای اظهار نظر ، سخنگوی Comcast گفت: “حدود 95 درصد از مشتریان ما تحت تأثیر این طرح نیستند ، حتی در طی یک بیماری همه گیر ، زیرا 1.2 ترابایت مقدار زیادی داده است که اجازه می دهد تا کاربران می توانند به مدت 3500 ساعت کنفرانس ویدیویی انجام دهند یا 500 ساعت فیلم HD در ماه پخش کنند. “

همچنین مشاهده کنید: پخش NFL: بهترین راههای تماشای و پخش مستقیم فوتبال 2020 بدون کابل


در حال پخش:
این را نگاه کن:

خدمات پخش مستقیم تلویزیون برای چاقوهای کابل: نحوه انتخاب …


2:44


منبع: shargh-khabar.ir

حتما بخوانید:
زمین به تازگی به 2000 سال نوری از سیاهچاله بزرگ در راه شیری نزدیک شده است