[ad_1]

حتی با وجود تمام پیشرفت هایی که در زمینه جذب بیشتر زنان برای تحصیل در رشته کامپیوتر وجود دارد ، ممکن است این نسل بعدی دختران نسبت به بقیه تلاش کنند تا حرفه حرفه ای فن آوری را تجربه کنند.

با ادامه تحصیل دانش آموزان از راه دور ، کمبود منابع در خانه می تواند یادگیری صحیح و ارتباط با معلمان را تقریباً غیرممکن کند. و وقتی زنان وارد نیروی کار می شوند ، یافتن مربیان زن از آنجا که ما می خواهیم دشوارتر خواهد بود. دوران COVID-19. خواسته های بیشمار خانوادگی در همه گیر ، زنان را مجبور به ترک کار 4 برابر بیشتر از مردان می کند.

copy-of-gwc-club-3rd5th-1848-1

برنامه های Girls Who Code برای پر کردن شکاف جنسیتی در فناوری است. کلاس های کدگذاری در تابستان امسال مجازی می شوند.

دخترانی که کد می زنند

رشما سعودجانی مدیرعامل Girls Who Code است که به صورت غیرانتفاعی درآمد حرکتی برای تشویق دختران برای ورود به حوزه علوم کامپیوتر. ساوجانی در مصاحبه با CNET’s Now What (ویدئویی که در بالا قرار داده شده است) در مورد چالش های جدیدی که نسل بعدی در طی همه گیری با آن روبرو است صحبت کرد.

مشکل شماره 1 که توسط تیم او ذکر شده است: کمبود مربی. همانطور که زنان مسن نیروی کار فنی را ترک می کنند ، نقش رهبری کمتری برای هدایت راه و نشان دادن آنچه ممکن است وجود دارد.

سعودجانی گفت: “شما نمی توانید چیزی باشید که نمی توانید ببینید.” “و این مشکل از زمان COVID افزایش یافته است.”

عدم دسترسی به سخت افزار برای هر دانش آموز یک مانع است ، اما چالش های یادگیری از راه دور همه گیر ، دختران را که کد می کنند باعث شده است که نحوه برخورد با کلاس های کدگذاری تابستان را تغییر دهند. برای دانش آموزانی که ممکن است نیاز به اشتراک تجهیزات با خواهر و برادر داشته باشند ، دروس برای انعطاف پذیری بیشتر در طول روز مجاز است. نقاط داغ برای همه دانش آموزان مورد نیاز ارسال شد. سعودجانی گفت ، معلمان قبل از کلاس با دانش آموزان دیدار کردند تا ارتباط بهتری برقرار کنند.

دختر-آمریکایی-دادگاه-pac-man-ds

American Girl یک عروسک برای دختران از دهه 80 با کابینت بازی Pac-Man راه اندازی کرده است. Girls Who Code برای یک سری بورس های تحصیلی با سازنده اسباب بازی همکاری کرده است.

دختر آمریکایی

محور اصلی مجازی جنبه های مثبت خود را داشت. کسانی که قبلاً به دلیل دوری از تحصیل نتوانسته اند در آن شرکت کنند ، می توانند از هر کجا تحصیل کنند – اعم از آلاباما ، اوکلند ، نیوجرسی ، بنگلور یا جامائیکا.

سعودجانی گفت: “شما دست خود را بلند کردید و می خواهید نحوه رمزگذاری را بیاموزید. من می توانم به شما یاد بدهم. اکنون این قدرتمند است.”

بخشی از مأموریت Girls Who Code نیز کمک به تغییر گفتگو در فرهنگ ما است. این سازمان اخیراً برای تهیه بورسیه های تحصیلی با دختران آمریکایی همکاری کرد. در این سال ، سازنده عروسک یک قهرمان را که یک بازی ساز بلندپروازانه است ، آزاد کرده است: a یک مشاور دهه 80 Pac-Man به نام کورتنی (و حتی دارای یک وسیله جانبی مناسب برای یک کابینت بازی است).

مطمئناً عروسک به تنهایی به کودک برنامه نویسی نمی آموزد ، اما همانطور که سعودجانی توضیح می دهد ، افشای این مفاهیم در سنین جوانی به دختران کمک می کند تا به فکر توسعه بازی های ویدیویی به عنوان چیزی دختر یا پسر نباشند. “این باعث می شود دختران تصور کنند که می توانند همه چیز و همه چیز باشند.”

چنین تصاویری فقط ابزاری دیگر برای تفکر متفاوت برای کمک به الهام بخشیدن است – به خصوص هنگامی که زوم را به مدرسه فرا می خوانید می تواند در یک محیط حواس پرت کننده خانه کاملاً الهام بخش باشد.

girls-who-code-4796

سال گذشته بسیار متفاوت از برنامه دخترانی بود که در EA غوطه وری در تابستان را رمزگذاری می کنند.

جیمز مارتین / CNET

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر