[ad_1]

گلدان

برخی از گلدانهای گلدان کشیده شده است.

عکس صفحه توسط CNET

Crock-Pot نزدیک به 1 میلیون دستگاه از چند کوپه 6-Quart Express Crock تولید شده توسط Sunbeam را به خاطر ترس از باز شدن درب در حین استفاده ، که می تواند باعث سوختگی شود ، فراخوانی می کند.

با توجه به کمیسیون ایمنی محصولات مصرف کننده ایالات متحده ، برداشت روز سه شنبه این مسئله را مطرح می کند ، جایی که یک دستگاه کوچک می تواند فشار وارد کند ، حتی اگر درب آن کاملا قفل نشده باشد. CPSC به مالكان توصيه مي كند كه بلافاصله استفاده از حالت زودپز را متوقف كنند ، با توجه به اينكه به تأخير انداختن پخت و پز كردن هنوز امن نيست.

برای توضیح نمی توان بلافاصله به پرتو آفتاب رسید.

در نشریه خروج ، كراك پات گفت: “تمام محصولات ما به طور جدی و روتین از نظر ایمنی مصرف كننده آزمایش می شوند و با استانداردهای تاسیس شده صنعت مطابقت كامل دارند.” وی همچنین گفت که در حال انجام دو تغییر است: شمایل نگاری روی درب را به روز کنید و همچنین در دستورالعمل های مرجع سریع قرار دهید و اقدامات لازم را انجام دهید تا اطمینان حاصل شود که Crock-Pot شروع به کار نمی کند مگر اینکه درب محافظت شود.

CPSC اعلام کرد که 119 مورد از لایه برداری درب گزارش شده است ، که 99 مورد سوختگی از درجه یک تا سوم را شامل می شود.

گلدان های قابل طرح از 1 ژوئیه 2017 تا 1 اکتبر 2018 ساخته شده اند و از طریق خرده فروشان Walmart ، Target ، Amazon و دیگر به فروش می رسند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه فراخوان محصول CPSC و همچنین هشدار ایمنی Crock-Pot مراجعه کنید.

همچنین مشاهده کنید: اوایل آشپزخانه Black Friday 2020 ارائه می دهد: دستگاه های اسپرسو ، چند پخته و میکسر به وفور


در حال پخش:
این را نگاه کن:

ابزار آشپزخانه خوب شکرگذاری را خوش طعم تر می کند


1:19

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر