[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

جمعه سیاه ممکن است تمام شود ، اما نگران نباشید ، امروز است دوشنبه سایبری!! آیا می خواهید حجم را به پد خود پمپ کنید؟ برای تلویزیون خود موسیقی متن تهیه کنید! نوارهای صدا برای آنچه می تواند کمترین هزینه را داشته باشد بسیار سرگرم کننده است. نوارهای صوتی بودجه در سال های اخیر پیشرفت خارق العاده ای داشته اند و اکنون ویژگی هایی مانند اتصال HDMI ساده و پخش بلوتوث و همچنین صدای عالی را ارائه می دهند. و در این زمان از سال ، دسترسی آنها بیش از هر زمان دیگری امکان پذیر است.

موسیقی متن های زیر در تست های مربوطه در بالای بازی بوده اند ، یا عملکرد بالقوه فوق العاده ای را ارائه می دهند (گرچه هنوز آنها را بررسی نکرده ایم). در هر صورت ، مطمئناً چیزی پیدا خواهید کرد که به نظر خوب می رسد و متناسب با بودجه شماست.

لطفا توجه داشته باشید که قیمت ها و در دسترس بودن در زمان انتشار دقیق بود ، اما ممکن است متفاوت باشد. ما این را مرتباً به روز می کنیم.

CNET

Roku Streambar یک دستگاه کوچک عالی با پخش کننده 4K عالی و صدای بهتر از تقریباً هر تلویزیون موجود در بازار است. با قیمت 100 دلار ، رقم بسیار خوبی است. بررسی ما از Roku Streambar را بخوانید.

هنگ

محدوده Polna Signa چندین سال است که وجود دارد و هر مدلی که بررسی کرده ایم ارزش زیادی برای پول دارد. اگرچه ما به طور خاص Signa S2 را بررسی نکرده ایم ، اما این شهرت دارای شهرت غباری است. بررسی Polk Signa S2 ما را بخوانید.

Ty Pendbury / CNET

Deep Bass با قیمت 300 دلار JBL Bar در حال حاضر یکی از ساندبارهای مورد علاقه ما است ، اما با قیمت 200 دلار این یک سرقت است. JBL صدای عالی و یکی از بزرگترین ساب ووفرهایی را که در یک بار مشاهده کرده ایم ارائه می دهد. آن را در حالی که خوب است. بررسی ما از JBL Bar 2.1 Deep Bass را بخوانید.

سارا تو / CNET

قدیمی اما خوب Polk Audio MagniFi Mini هنوز هم یکی از موسیقی متن های مورد علاقه ما است. دارای صدای عالی و Chromecast داخلی برای پخش جریانی آسانتر از تلفن یا دستیار Google. بررسی Polk MagniFi Mini را بخوانید.

سارا تو / CNET

پیش از این موسیقی متن Vizio SB36512-F6 با کمتر از 500 دلار ، هرچقدر خوب به نظر می رسید ، موسیقی متن شنیده نشده Dolby Atmos بود. اکنون که این برنده جایزه انتخاب CNET Editor با قیمت 300 دلار افزایش یافته است ، این احتمالاً یکی از بهترین معاملات شما در نوار صدای عالی امسال است. بررسی Vizio SB36512-F6 ما را بخوانید.

جیمز مارتین / CNET

Sonos Beam صدایی عظیم از یک جعبه کوچک و همچنین همه خوبی های موسیقی چند اتاقه را که از برند انتظار دارید ارائه می دهد. با فروش 300 دلار ، رقابتی بسیار بیشتر با مارک های دیگر مانند یاماها و JBL است. بررسی ما از Sonos Beam را بخوانید.

کلیپ

Klipsch برای چندین دهه صدای عالی از بلندگوهای کوچک تولید می کند و Klipsch Cinema 400 همچنین ظاهری زیبا ارائه می دهد. ما هنوز 400 را بررسی نکرده ایم ، اما بر اساس تست های گوش دادن اولیه ، واقعا خوب است. با قیمت 150 دلار برای یک نوار صوتی با ساب ووفر چوبی ، بی سیم و درایورهای مجهز به بوق ، این امر شگفت انگیز به نظر می رسد. ادامه مطلب

چشم انداز

V51-H6 فقط V21 عالی است که قطعات عقب آن اضافه شده است و این قیمت در واقع ارزان تر از V21 است. چه چیزی را دوست نداشتن؟ ادامه مطلب

چشم انداز

Elevate یکی از نوآورانه ترین نوارهای صدا در مدت زمان طولانی است. ما اولین بار آن را چند سال پیش در CES دیدیم ، جایی که بلندگوهای چرخش بلند / جلو به نظر جادویی می آمدند. به زودی CNET.com را ببینید – ما انتظار چیزهای بزرگی را داریم – اما در این بین ، تخفیف 300 دلاری کاملاً مناسب به نظر می رسد. ابتدا Vizio Elevate ما را بخوانید.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

چگونه جمعه سیاه را در سال 2020 ببریم


1:46

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر