[ad_1]

CD Projekt Red / عکس صفحه از CNET

“در سال 2077 می بینیم.” ایلون ماسک سال گذشته توییتی نوشت هنگامی که او از کامیون تسلا خود رونمایی کرد ، گمانه زنی ها آغاز شد که مدیر عامل تسلا و اسپیس ایکس در Cyberpunk 2077 ظاهر خواهد شد. من آنقدر خوش شانس بودم که بازی را که قرار است از روز پنجشنبه آغاز شود ، مرور کردم – و مدت زیادی طول نکشید که متوجه یک شخصیت پس زمینه شدم که شبیه مشک است

در ابتدای بازی شما می توانید سه داستان بازگشتی در مورد V ، شخصیت اصلی داشته باشید. شما می توانید یک کوچ عشایر ، streetkid یا شرکت سهامی خاص بسازید. انتخاب شما بر نحوه باز شدن بازی تأثیر می گذارد و گفتگوی موجود را تغییر می دهد. بعد از اینکه streetkid را در اوایل سال جاری که بازی را به نمایش گذاشتم ، به فروش رساندم و شرکت کردم.

اگر شرکت را انتخاب کنید ، صحنه آغازین بازی V استفراغ در سینک ظرفشویی ، به سبک اسپاگتی مادر ، در مقر یک شرکت بزرگ است. شما به یکی از دوستان خود زنگ می زنید و درباره عصبی بودن با او صحبت می کنید. با گذشت زمان ، لباس عصبی وارد دستشویی می شود. شما این فرصت را دارید که چیزی نگویید یا پرخاشگرانه از آنچه پرستار نگاه می کند بپرسید. در هر صورت ، او از پس آن برمی آید.

در ابتدا ، نرم افزار سایبری صورت این مرد ، اندکی قدرت عضلانی او را پنهان می کند ، اما وقتی به پهلو می چرخد ​​و مشخصات خود را می بیند ، به طرز غیرقابل تردیدی مشک می شود.

CD Projekt Red / عکس صفحه از CNET

screen-shot-2020-12-07-at-3-23-39-pm.png

CD Projekt Red / عکس صفحه از CNET

انتظار مردم بیش از خود ماسک بود تسلا سایبرتراک در Cyberpunk 2077 ظاهر شود. من هنوز متوجه این موضوع نشده ام ، اما این یک بازی بزرگ با تلاش های جانبی بسیار زیاد است. وقتی این را می نویسم ، می تواند آنجا باشد و در خیابان های شهر شب قدم بزند.

اگر واقعاً ماسک باشد ، فاصله زیادی با اولین عکس اپیزودیک که او با عنوانی بزرگ داشت گرفته است. ماسک در فیلم Iron Man 2 ، سیمپسونها و ریک و مورتی در نقش Elon Tusk ظاهر شد.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر