[ad_1]

cyberpunk-2077-oneplus-8t-review-hero-5

اندرو هویل / CNET

وان پلاس برای ساخت نسخه ای از OnePlus 8T که به نظر می رسد مستقیماً از بازی بارگیری شده است ، با بازی Cyberpunk 2077 در آینده همکاری کرده است. این گوشی نسخه ویژه به تعداد محدود در دسترس خواهد بود و فقط در سرزمین اصلی چین به فروش می رسد ، بنابراین ما برای تهیه و باز کردن یک مدل از آن بسیار هیجان زده بودیم.

از نظر فیزیکی ، تلفن تقریباً از OnePlus 8T معمولی تغییری نکرده است. این تلفنی است که ما به آن داده ایم نتیجه عالی به لطف عملکرد عالی ، بارگذاری سریع و صفحه نمایش 120 هرتز ، تا بررسی کامل ما انجام می شود. همه این ویژگی ها در Cyberpunk وجود دارد ، اما همه آنها در این بدنه عالی پیچیده شده اند.

cyberpunk-2077-oneplus-8t-review-hero-9

اندرو هویل / CNET

پشت گوشی ترکیبی از یک پشت شیشه ای براق است که به نظر می رسد ماسه بلاست شده است و یک اثر منجمد ایجاد می کند که کمی شبیه فیبر کربن است.

cyberpunk-2077-oneplus-8t-review-hero-3

اندرو هویل / CNET

شما می توانید لوگوی Cyberpunk را که با رنگ زرد نئون روشن در پایین گوشی حک شده است و همچنین نوارهای زرد رنگ در اطراف لبه زیرین گوشی حک شده است. قطعاً برجسته است.

cyberpunk-2077-oneplus-8t-review-hero-8

اندرو هویل / CNET

نمایشگر 6.55 اینچی بدون تغییر است ، بنابراین احساس تفاوت در گوشی با 8T معمول نیست. با این حال ، با چنین طراحی عالی ، به سختی می خواهید آن را در یک مورد مخفی کنید – اگر بیرون آن را می پوشید مراقب باشید!

cyberpunk-2077-oneplus-8t-review-hero-6

اندرو هویل / CNET

به عنوان بخشی از نسخه ویژه ، این تلفن همراه با این نشان ها است. من هنوز سایبرپانک بازی نکرده ام و نه با بازی آشنایی دارم ، بنابراین “والنتینوس” و “روباه” برای من معنای زیادی ندارند. من معتقدم که Night City مکان اصلی تنظیم بازی است.

cyberpunk-2077-oneplus-8t-review-hero-14

اندرو هویل / CNET

این تلفن با یک نسخه خاص از چین از نرم افزار OnePlus که تحت Cyberpunk مورد بازبینی اساسی قرار گرفته است ، دارای آیکون ها و پس زمینه های جالب جدید کار می کند.

cyberpunk-2077-oneplus-8t-review-hero-12

اندرو هویل / CNET

این تلفن واقعا عالی به نظر می رسد و من شخصاً فکر می کنم شرم آور است که فقط در چین در دسترس خواهد بود. اگر یک نسخه جهانی به فروش برسد قطعاً در لیست خواسته های من خواهد بود.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

بررسی گوشی OnePlus 8T: 5G با نمایشگر خیره کننده 120 هرتز


6:07

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر