[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

جمعه سیاه اینجاست و اکنون می توانید تمیز کنید – به معنای واقعی کلمه. دایسون ، یکی از معتبرترین مارک های خلا vac ، هم اکنون معاملات بسیار خوبی در این زمینه انجام شده است که حداقل یک مورد دیگر در آخر هفته برگزار می شود. بهترین تخفیف های دایسون برای جاروبرقی های بی سیم ، دستگاه های تصفیه هوا با سرمایش و گرمایش و سایر محصولات دایسون را در زیر مشاهده کنید. در حال حاضر ، اکثر پیشنهادها فقط در فروشگاه موجود است ، اما همچنین می توانید یک نمای کلی از پیشنهادهای اضافی را پیدا کنید دوشنبه سایبری افت قیمت در این آخر هفته طولانی.

بیشتر بخوانید: معاملات خلاuum Black Friday 2020: صرفه جویی در هزینه Neato ، Hoover ، Shark و موارد دیگر

قیمت و در دسترس بودن در زمان انتشار دقیق بود ، اما تفاوت آنها متفاوت است. مرتباً بررسی کنید ، زیرا ما این مقاله را مرتباً به روز می کنیم تا پیشنهادات جدیدتر و تخفیف های منقضی شده را در نظر بگیریم.

پیشنهادات جمعه سیاه اکنون در دسترس است

انبار خانه

خلا cable کابل “سطح ورودی” دایسون معمولاً 350 دلار است ، اما این قیمت است با قیمت 199 دلار بسیار معقول تر کاهش یافت.

بهترین خرید

V10 Animal در این فصل به کمترین میزان آمازون یعنی 350 دلار بازگشت ، و Target تأیید کرد که افت قیمت در این هفته آغاز می شود. انتظار داریم این قیمت در بهترین خرید و جاهای دیگر باشد. این مدل بی سیم 55٪ مکش بیشتر از V7 و یک ساعت دوام باتری را فراهم می کند.

دایسون

به گفته دایسون ، Dyson V8 دارای 15٪ مکش بیشتر از V7 است. به طور معمول ، نسخه Motorhead در Target این هفته به 230 دلار کاهش می یابد.

پیشنهادات جمعه سیاه به زودی ارائه می شود

دایسون

قیمت Dyson’s V7 Animal معمولاً 400 دلار است اما در این هفته 50٪ تخفیف عظیم دریافت می کند. بست خرید تایید کرد که این قیمت تا شنبه ، 28 نوامبر در دسترس خواهد بود.

دایسون

نه ، این خلا نیست – اما اگر طرفدار دایسون هستید ، توجه کنید. اگر می خواهید هوای خانه خود را تمیز کنید ، Dyson در این جمعه سیاه یکی از دستگاه های تصفیه هوا با تخفیف را نیز دارد ، با 25 درصد قیمت معمول خود. HP01 هوا را تمیز می کند ، اما به عنوان بخاری و فن نیز عمل می کند – این ویژگی های بسیاری است که می توانید با هزینه کمتر از 400 دلار در یک دستگاه دایسون قرار دهید. (فقط به خاطر داشته باشید که در گذشته فقط 300 دلار فروخته می شد.)

کمترین قیمت شناخته شده آمازون تاکنون: 300 دلار

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر