[ad_1]

mustang-mach-e-gt-performance-edition-01

ممکن است ظاهری شبیه موستانگ نداشته باشد اما به نظر می رسد.

آب کم عمق

در نوامبر 2019 ، فورد اولین بار کاملاً برقی است موستانگ Mach-E. یکی از سطح تجهیزاتی که سازنده خودرو قول داده بود ، GT Performance Edition بود. این اساساً همان چیزی بود که ما تاکنون در مورد این نسخه می دانستیم. روز سه شنبه ، فورد اعلام کرد که Performance Edition به لطف قدرت 480 اسب بخار و 634 پوند گشتاور ، زمان هدف 0 تا 60 مایل در ساعت 3.5 ثانیه را خواهد داشت.

(با خواندن چاپ خوب بیانیه مطبوعاتی بیضی آبی نشان می دهد که این شماره ها در حال حاضر اعداد عملکرد شبیه سازی شده هستند ، اما لازم به ذکر است که شرکت های خودروسازی در پیش بینی چنین مواردی با درجه دقت بالایی بسیار ماهر شده اند).

برای جمع کردن همه چیز ، این سریعترین Mach-E دارای تعدادی پیشرفت بصری برای تشخیص آن از خواهر و برادر کوچکتر است. نسخه Mach-E Performance Edition دارای چرخ های 20 اینچی اختیاری با لاستیک های تابستانی پیرلی تهاجمی تر و همچنین کولیس های ترمز برمبو با رنگ قرمز خواهد بود. آنها باید با تعلیق تطبیقی ​​همیشه عالی MagneRide که در نسخه عملکرد استاندارد است ، به خوبی کار کنند.

در داخل صندلی های جلو Mach-E شکلی اسپرت به خود گرفته و توسط افراد فورد پرفورمنس طراحی شده است و با ماده ای که فورد آن را ActiveX می نامد با درج های کوچک بازتابنده میکو پوشانده شده است. داشبورد دارای پوشش آلومینیومی منحصر به فردی است که به برجسته بودن آن نیز کمک می کند.

نسخه Mach-E Performance Edition در انبوهی از رنگهای محبوب موستانگ ، از جمله فلز نارنجی سایبری ، متالیک خاکستری سرمه ای ، فلزی قرمز سریع ، فلزی سفید ستاره ای ، گریپ فلزی آبی و سایر موارد موجود است. آه ، یک طراحی جلوپنجره متفاوت و یک نشان Performance Edition متفاوت وجود دارد – البته البته.

فورد تخمین می زند 2021 Mustang Mach-E GT Performance Edition این کار را انجام دهد محدوده بسته در حدود 235 مایل ، که با توجه به نتایج ارائه شده بد نیست. سفارشات برای GT آزاد است و دارندگان رزرو می توانند به بسته Performance Edition نزدیک به تاریخ تولید خودرو بپیوندند. انتظار می رود که اوقات آنها را در اواخر تابستان 2021 در نمایندگی ها ببینید.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

2021 Ford Mustang Mach-E AWD: سرسره قدرتمند قالب


6:29

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر