[ad_1]

the-fortnite-galactus-event-1920x1080-616231251

یک رویداد دیوانه کننده دیگر Fortnite س someالاتی را به جا می گذارد.

بازی های حماسی

Fortnite فصل 4 سه شنبه با مد دیدنی به پایان رسید. رویداد پایان فصل بازی محبوب Battle Royale دومین سازنده را نیز نشان می دهد Epic Games Fortnite را بارگیری کرد، باعث می شود بازیکنان با صبر و حوصله منتظر شروع فصل آینده بمانند.

حمله Galactus باعث شد بازیکنانی که در حال ساخت یک سنگر AC / DC مانند جنگ ستارگان در پس زمینه ، خود را با اتوبوس جنگی پر از مواد منفجره رانندگی می کنند. این همچنین نشان دهنده پایان یک کراس اوور مارول 4 در بازی محبوب Battle Royale است. قبل از اینکه به صفحه ای با عنوان “ادامه در فصل 5 ادامه یابد” ، با بازیکنان همچنین با قوام بیشتری رفتار شد.

آنچه درمورد این رویداد و فصل آینده باید بدانید در اینجا آورده شده است.

فصل 5 از چه زمانی شروع می شود؟

فصل 5 Fortnite قرار است از 2 دسامبر ساعت 24:00 بعدازظهر (21:00 بعد از ظهر) آغاز شود ، اما طبق گفته Epic سرورها نمی توانند تا 4:00 بعد از ظهر (1 بامداد PT) به روز شوند.

چه اتفاقی در هنگام حمله کهکشانی افتاد؟

این رویداد اندکی پس از ساعت 16:00 بعد از ظهر (13:00 بعد از ظهر) روز سه شنبه آغاز شد. بازیکنان Fortnite در حالی که موجودی فضایی Galactus در افق قرار داشت ، خود را در SHIELD Hellicarrier دیدند.

غول به آرامی به جزیره نزدیک شد و سپس Helicarier را مانند یک اشکال دفع کرد. گالاکتوس ، معروف به بلعیدن سیارات ، هدف خود را از نقطه صفر قرار می دهد ، که کره حوزه مخفی انرژی در این جزیره است و مسئول تمام وقایع رخ داده در این جزیره است.

هنگامی که بازیکنان مقابل Galactus شنا می کردند ، مرد آهنین طرحی را برای جلوگیری از این موجود کیهانی ارائه داد. او برای هر بازیکن یک اتوبوس جنگی با لیزر و بمب طراحی کرد. هدف این است که با اتوبوس به دهانه غول پیکر Galactus بروید ، اما امواج هواپیماهای بدون سرنشین در راه شما هستند. خوشبختانه ، ثور نیز مداخله کرد و سوار اتوبوس خود شد و به یک کانال بای پس (همان راه عبور از کانال لوک اسکای واکر) که به سمت نیو امید پرواز کرده بود ، سوار شد. در این مرحله ، “Demon Fire” از AC / DC آلبوم جدیدشان Power Up در پس زمینه شنیده می شود. تعداد بیشتری از هواپیماهای بدون سرنشین شروع به دور زدن اتوبوس کردند و از هیچ جا گرگینی ظاهر شد که با پنجه های خود آدامانتیوم دیواری از روبات ها را که در راه شما بودند از بین برد. مرد آهنی به شما این کلمه را می دهد که هنگام تماشای بلعیدن کهکشانی ، انفجار در چراغ سبز ، منفجر شدن از اتوبوس و خارج شدن از اتوبوس ، خود را مجبور به بازگشت به واقعیت کند.

آخرین صحنه لباس جونسی ، یکی از شخصیت های پیش فرض Fortnite را نشان می دهد که در یک دفتر بیدار می شود. به نظر می رسد این مربوط به رویداد پایان فصل 3 باشد ، جایی که برخی از سازمان ها در پشت همه چیزهای دیوانه وار اتفاق می افتند در جزیره ، داستان جزئی در Fortnite Chapter 2 است.

موضوع فصل 5 چیست؟

ما هنوز نمی دانیم. نشتی وجود داشت که هر دو را نشان می داد ید ماندالوریا و کودک فصل بعد در Battle Pass گنجانده خواهد شد.

Epic قبلاً در توییتی شروع به آزار و اذیت آنچه در این فصل خواهد آمد با درخواست از پیروان برای پاسخ دادن فقط با کلمه “سخاوت” که برای یک شکارچی فضل جنگ ستارگان مناسب خواهد بود ، می کند.

آیا می توانم رویداد را از طریق iPhone یا iPad خود اجرا کنم؟

زیرا یک اختلاف حقوقی مداوم بین Epic Games و Apple، بازی از فروشگاه App اپل بارگیری شد. این بدان معنی است که حتی کسانی که قبلاً Fortnite را روی آیفون یا آیپد خود نصب کرده اند نیز نمی توانند در این رویداد شرکت کنند.

Epic Games در یک اختلاف مشابه با Google برای Android است ، که منجر به حذف Fortnite از فروشگاه Google Play شد ، اما روشهایی برای هنوز بازی را بدون استفاده از Google Store بارگیری کنید.

همچنین مشاهده کنید: Sony PS5 vs Microsoft Xbox Series X: بهترین کنسول بازی جدید برای تعطیلات 2020


در حال پخش:
این را نگاه کن:

Epic v. Apple در سال 2021 محاکمه خواهد شد.


3:46

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر