[ad_1]

gnome-chompski-3-small

برای یک gnome شجاع ، جایی که قبلاً هیچ gnome له نشده است.

آزمایشگاه موشک

موشک الکترونیک براق و سیاه Rocket Lab است روز پنجشنبه از شبه جزیره دیدنی Mahiya در نیوزیلند راه اندازی می شود. این مأموریت گام مهمی در برنامه های بلند پروازانه پرتاب پرواز فضایی برای بازگرداندن تقویت کننده موشک در هوا توسط هلی کوپتر است. او همچنین برای gnomes و Gabe Newell ، بنیانگذار بازی ویدیویی Powerhouse Valve نیز مهم خواهد بود.

یک گنوم باغ 5 اینچی تیتانیومی ، به نام Gnome Chompski ، به Kick Stage از موشک Electron ، سکویی گرد که ماهواره ها را به مدار پرتاب می کند ، زنجیر می شود و سپس در حین انجام ماموریت به زمین می افتد.

Chompsky برای طرفداران Half-Life شناخته خواهد شد. در Half-Life 2: Episode Two ، انتقال کوتوله از مخفیگاه خود در ساختمان ارتباطات به یک موشک ، برنده مرد موشک کوچک است. سپس نصب کنید.

و چامپسکی واقعی فقط یک وزن نفیس برای اتصال به تقویت کننده موشک نیست. علم را انجام می دهد. این gnome با تکنیک جدید چاپ سه بعدی و با پشتیبانی کارگاه Weta در نیوزلند ایجاد شده است که در راه فراتر از آن آزمایش می شود.

پرواز چامپسکی نیز همه بازی های علمی و ویدئویی نیست. این امر همچنین به خیرات کمک خواهد کرد. برای هر تماشاچی در هنگام راه اندازی ، نیوول متعهد شده است که 1 دلار به بخش مراقبت های ویژه کودکان در نیوزیلند به بنیاد استارشیپ کمک کند. نحوه تماشا را می توانید در اینجا بیابید.

سرانجام چه سرنوشتی در انتظار گنوم است؟ زیبا نیست. سرانجام ، Kick Stage و Chompski وقتی دوباره وارد جو زمین می شوند ، می سوزند.

سعی کنید زیاد به آن فکر نکنید و فقط از سواری لذت ببرید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر