[ad_1]

نمونه اولیه GMC Hummer EV

سوپر کامیون تمام الکتریکی Hummer EV GMC برای اولین بار در بدنه تولید دیده می شود.

نمایش خیابانی

بازگشت به 20 اکتبر ، جنرال موتورز سرانجام آشکار شد مدتها در انتظار Hummer EV، یک وانت تمام برقی است که از طریق نمایندگی های GMC به فروش می رسد. در آن زمان ، برخی گمانه زنی ها در میان رسانه ها و مردم وجود داشت مبنی بر اینکه آنها در حال بررسی سرعت توسعه ماشین هستند – یا بهتر است بگوییم مدل تا کجا فاصله دارد. نبود. خوب ، اگر این عکسهای جاسوسی انحصاری قابل بررسی باشد ، توسعه کامیون کاملاً برقی بسیار سریع پیش می رود.

شیفته یک خواننده ناشناس در Warren Roadshow ، میشیگان ، که هفته گذشته به جاده های عمومی خارج از مرکز فنی Warren جنرال موتورز تبدیل شد ، GMC Hummer EV 2022 دارای بدنه تولیدی است که بسیار مطابقت با خودروی نشان داده شده در پاییز دارد. اگرچه مقداری استتار وجود دارد و چراغ های روشن برای تولید آماده به نظر نمی رسند ، این خودرو به راحتی به عنوان GMC Hummer قابل تشخیص است. EV با قدرت خود با سرعت عادی جاده در حال اجرا گرفتار شد ، این نشان می دهد که نمونه های اولیه در حال آزمایش یا آماده شروع کار هستند.

خنده دار است که اتومبیل دارای شماره ثبت شخصی جلوی شخصی است که می گوید: “WTFMODE” ، احتمالاً یک حرکت سرسختانه از کامیون با قدرت 1000 اسب وات به آزادی فناوری کنترل پرتاب که به کامیون کمک می کند تا در مدت زمان 3 ثانیه از حالت سکون 60 مایل در ساعت را طی کند.

2022 GMC Hummer EV در ابتدا با توانایی و طولانی ترین برد ، نسخه 1 ، زمانی در سال تقویم 2021 به بازار عرضه می شود ، اما در حال حاضر صحبت از اولین تولید شده است. مملو از پانل های سقف متحرک ، دستیار بدون کروز Super Cruise ، CrabWalk و برد 350 مایل ، وانت Hummer احتمالاً گرانترین مدل جدید GM خواهد بود که من خم می شوم ، با قیمت 112،595 دلار ، از جمله حمل و نقل. دیگران مدل های مقرون به صرفه تر دنبال می شوند.

مشخص نیست که چه نوع آزمایشی از 2022 GMC Hummer EV در این عکس ها در حال انجام است ، اما با توجه به برنامه توسعه بسیار فشرده کامیون ، اگر این وسیله نقلیه – یا سایر خودروهای مشابه آن – آماده نباشند شوکه خواهیم شد آزمایشات زمستانی ، احتمالاً در شبه جزیره فوقانی یخ زده میشیگان ، که در این زمان از سال به مکانی منجمد برای مهندسان خودرو تبدیل می شود – حتی برای وسایل نقلیه الکتریکی.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

2022 GMC Hummer EV ترول Cybertruck توسط تسلا با 1000 …


5:11

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر