[ad_1]

تصویر دسترسی صوتی Google

Google Voice Access به روزرسانی می شود.

گوگل

گوگل روز پنجشنبه به روزرسانی خود را منتشر کرد برنامه دسترسی صوتیکه اولین بار در سال 2018 آغاز شد تا به افراد اجازه دهد با تلفن خود در تلفن های خود پیمایش کنند. در اصل در دسترس است اندروید 11، نسخه به روز شده دسترسی صوتی اکنون در بتا در سراسر جهان در دستگاههایی که دارای Android 6.0 و بالاتر هستند در دسترس است.

گوگل می گوید ، یادگیری ماشین و رابط کاربری جدید دسترسی صوتی را آسان تر می کند. قبل از دسترسی صوتی ، شماره روی صفحه تلفن شما رسم می شود تا بتوانید دستوراتی مانند “روی 1 ضربه بزنید” یا “پایین رفتن به سمت 5” را بگویید. نسخه به روز شده دسترسی صوتی به شما امکان می دهد به جای شماره ، برچسب درخواست کنید – به عنوان مثال ، می توانید بگویید “باز کردن Chrome” یا “پاسخ”.

یادداشت های Google ، از جمله افرادی که مبتلا به ALS ، ضایعات نخاعی یا آرتروز هستند ، این می تواند به ویژه برای افراد دارای معلولیت حرکتی مفید باشد. اما همچنین می تواند به افراد دارای معلولیت موقت ، مانند شکستگی بازو یا کسی که دست او در غیر این صورت مشغول کاری مانند آشپزی است ، کمک کند.

برنامه به روز شده همچنین شامل دستورات جدیدی است که به شما امکان می دهد کارها را سریعتر انجام دهید. به جای مثال می توانید بگویید “با لمس جستجو کنید” و سپس “بچه گربه بنویسید” ، اکنون می توانید به راحتی در YouTube ، Photos و سایر برنامه ها بگویید “بچه گربه ها را جستجو کنید”.

هنگام نصب یا ارتقا to به نسخه جدید Voice Access ، می توانید هنگام استفاده از تلفن خود برنامه را راه اندازی کنید یا در صورت نیاز بگویید “Hey Google، Voice Access”.

طبق گزارش سازمان ملل ، این به روزرسانی ها در روز جهانی معلولان انجام می شود که “هدف آن ارتقا the حقوق و رفاه افراد معلول در همه حوزه های جامعه و توسعه است”. شرکت های فن آوری بیشتر ، مانند توییتر، فیس بوک و سیب، ویژگی های دسترسی را راه اندازی کنید زیرا سازمان ها و طرفداران تفاوت های موجود را نشان می دهند. ویروس کرونا ویروس فوریت اسکان افراد معلول را نیز برجسته کرده است ، زیرا افراد بیشتری برای کارهای روزمره به تعاملات آنلاین بستگی دارند.

همچنین مشاهده کنید: جانبازانی که اندام خود را از دست داده اند دوباره یاد می گیرند که با کنترل کننده های سازگار بازی کنند

همچنین مشاهده کنید: در اینجا 7 مورد از بهترین ویژگی های جدید اندروید 11 آورده شده است که باید همین حالا امتحان کنید

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر