HBO Max تمام فیلم های برادران وارنر ، Matrix 4، Dune را پخش خواهد کرد. 2021 در همان روز سینماها


HBO Max در ماه مه راه اندازی شد و در تلاش است تا همان قدرت دیزنی پلاس را بدست آورد.

آنجلا لنگ / CNET

HBO Max فیلم هایی مانند The Matrix 4 ، Dune و همه فیلم های جدید برادران وارنر را که سال آینده اکران می شوند ، پخش خواهد کرد ، و آنها را در روز نمایش اولین صفحه نمایش بزرگ بدون هیچ هزینه اضافی برای تماشای آنلاین آماده می کند. هر فیلم شامل خواهد شد HBO Maxکه 15 دلار در ماه ، به مدت یک ماه هزینه دارد و سپس فیلم ها سرویس پخش جریانی را به طور انحصاری در سالن های نمایش ترک می کنند.

این حرکت بی سابقه سه هفته قبل از فیلم Wonder Woman 1984 (یک فیلم سرشار از بودجه برادران وارنر) انجام می شود که مکس را در همان روزی که برای اولین بار در سینماهای ایالات متحده پخش می شود پخش خواهد کرد. برادران وارنر اساساً استراتژی خود برای انتشار Wonder Woman را به حالت عادی جدید خود برای سال آینده تبدیل می کند. HBO Max متعلق به یک غول ارتباط از راه دور است AT&T، از طریق واحد سرگرمی خود WarnerMedia ، که همچنین استودیوی برادران وارنر را مدیریت می کند.

مدیران HBO Max این ایده را که این تغییر چشمگیر در پیشنهاد پخش HBO Max روی سرویس تأثیر می گذارد ، رد می کنند. مکالمات مداوم با روکو. بیش از هفت ماه از زمان راه اندازی ، HBO Max و Rocco به توافق نرسیده اند، به این معنی که مشتریان Roku هنوز به برنامه Max دسترسی ندارند. دستگاه های پخش Roku یکی از محبوب ترین ابزارهای کشور برای پخش ویدئو در تلویزیون است.

اندی فورسل ، مدیر ارشد HBO Max ، روز پنجشنبه در مصاحبه ای گفت: “من فکر نمی کنم اعلامیه امروز چیزی چشمگیر تغییر کند” ، در گفتگوهای مداوم HBO Max با Roku در مورد توافق توزیع کالا. “ما هر دو از قبل برای یافتن راهی برای همکاری مشترک الزامات بسیار محکمی داشته ایم. بنابراین باید این کار را انجام دهیم و انجام خواهیم داد.”

تصمیم وارنر مدیا در روز پنجشنبه آخرین تحولات سری در فیلم هایی است که در شرایط خارق العاده ای به شما راه می دهند پاندمی ویروس کرونا. استودیوها و سینماها در حال آزمایش استراتژی های جدید اکران هستند که یک سال پیش غیر قابل تصور بود ، به خصوص برای گرانترین فیلم ها مانند زن عجیبی، تپه و ماتریس. اما تصمیم برادران وارنر. اکران یک سال کامل فیلم خود به صورت آنلاین در این مدل “روز و تاریخ” ، زمانی که فیلم ها همزمان به صورت آنلاین و در سینماها پخش می شوند ، لرزه خیزی ترین تغییر تاکنون است.

برادران وارنر این رویکرد را “الگویی ترکیبی” می خواند و می گوید این استراتژی پاسخی به همه گیری ، به ویژه در ایالات متحده است. همه فیلم ها در 4K Ultra HD و HBO Max HDR در دسترس خواهند بود. هنگامی که فیلم ها از مکس خارج می شوند ، آنها مسیر معمول تئاترها را به تماشای خانه مانند اجاره و خرید آنلاین ، DVD و Blu-ray و در نهایت پخش مجدد تلویزیون و جریان دنبال می کنند.

همچنین پنجشنبه ، HBO Max تأیید کرده است که نسخه آزمایشی رایگان هفتگی استاندارد خود را لغو کرده است. این بدان معناست که اگر می خواهید Wonder Woman یا هر یک از این فیلم های دیگر را پخش کنید ، یا باید حداقل 15 ماه برای حداقل یک ماه خدمات بپردازید ، یا اینکه بفهمید آیا اشتراک عادی HBO شما شامل یک نسخه رایگان برای ارتقا free حساب Max است. شکارچیان معامله می توانند برخی معاملات دیگر را که HBO Max را برای مدت کوتاه به عنوان تبلیغ با خرید دیگر به صورت رایگان ارائه می دهند ، استشمام کنند.

از دیگر فیلم های مهم برادران وارنر که سال آینده اکران می شوند می توان به فیلم های سنگین وزن مانند گودزیلا علیه کونگ ، لین-مانوئل میراندا در بلندی های همیلتون و … اشاره کرد. جوخه خودکشی، آخرین تجربه جیمز گان برای خدمه کمیک DC. احیای یکپارچهسازی با سیستمعامل مانند Mortal Kombat و Space Jam: A New Legacy نیز در پیش زمینه قرار دارند.

این خط لوله همچنین شامل “چیزهای کوچک” ، “یهودا و مسیح سیاه” ، “تام و جری” ، “کسانی که می خواهند من را مرده” ، “احضار: شیطان مرا وادار به انجام آن” ، “یادآوری مجدد” ، “بدخیم” کند. ، “بسیاری از مقدسین نیوارک” ، “کینگ ریچارد” و “کریک ماچو”.

فقط 2021؟

آن سارنوف ، رئیس و مدیر عامل استودیوی WarnerMedia (محل اقامت برادران وارنر) ، این را یک برنامه یک ساله توصیف کرد.

سارنوف در بیانیه ای گفت: “ما در زمانهای بی سابقه ای زندگی می كنیم كه خواستار راه حلهای خلاقانه است.” “هیچ کس دوست ندارد که فیلم ها بیش از ما به صفحه نمایش برگردند. ما می دانیم که محتوای جدید مایه حیات یک نمایشگاه تئاتر است ، اما باید این واقعیت را تعادل بخشیم و این واقعیت را که اکثر سینماهای ایالات متحده احتمالاً در سال 2021 با ظرفیت کمتری اجرا می شوند ، متعادل کنیم. ”

با این حال ، مدیران گفتند که حدس و گمان در حدود سال 2022 یا فراتر از آن غیرممکن است ، و باعث ایجاد عدم اطمینان در مورد اینکه آیا برادران وارنر است. متعهد خواهد شد که پس از سال آینده ، اولین بار در سینما اولین بار در سینما ظاهر شود.

فارسل ، معاون اجرایی و مدیر کل محصولات مستقیم مصرفی وارنر مدیا ، گفت: “هیچ کس نمی داند که در سال 2022 یا 2023 چه اتفاقی خواهد افتاد.” جیسون کیلار ، مدیر عامل کل واحد WarnerMedia ، روز پنجشنبه در مصاحبه با سایت های مختلف بار دیگر این نگرش را تکرار کرد و گفت که این شرکت بر “اینجا و اکنون” تمرکز دارد و “حتی یک سلول مغزی برای آنچه که جهان به نظر می رسد هزینه نکرده است.” در سال 2022 ”

سارنوف خاطرنشان کرد که این “مدل ترکیبی” راهی برای حمایت از سینما ، طرفداران و استعدادها است. در حالی که بیننده هایی که ممکن است به سینما دسترسی نداشته باشند ، تئاترها همچنان یک مجموعه ثابت فیلم دریافت می کنند. یا دیگر راحت نیستید که به سینما برگردید ، فرصتی برای تماشای فیلم نیز دارید.

اما سهام زنجیره های فیلم در روز پنجشنبه پس از انتشار خبر کاهش یافت. در معاملات روز جمعه ، سهام AMC 15 درصد پایین تر باقی مانده بود و سهام Cinemark نسبت به قیمت افتتاحیه آنها در صبح پنجشنبه قبل از خبر 20 درصد کاهش یافت.

روز جمعه ، AMC گفت که یک مبارزه را ترتیب می دهد. مدیر ارشد AMC ، آدام آرون در بیانیه ای گفت: “واضح است که وارنر مدیا قصد دارد قسمت قابل توجهی از سود بخش استودیوی فیلم خود و شرکای تولید و فیلمسازان خود را برای پرداخت یارانه راه اندازی HBO Max ، فدا کند.” مقابل هالیوود ریپورتر. “تا آنجا که به AMC مربوط می شود ، ما همه تلاش خود را خواهیم کرد تا اطمینان حاصل کنیم که وارنر این هزینه را با هزینه ما انجام نمی دهد. ما به شدت شرایط اقتصادی را حفظ خواهیم کرد که تجارت ما را حفظ کند.”

اما کیلار روز پنجشنبه در بیانیه ای گفت که محتوای این شرکت “بسیار ارزشمند است مگر اینکه روی یک قفسه بنشیند و توسط کسی دیده نشود.”

وی گفت: “پس از بررسی تمام گزینه های موجود و وضعیت پیش بینی شده سینما در سال 2021 ، به این نتیجه رسیدیم كه این بهترین راه برای تجارت فیلم های وارنر مدیا در 12 ماه آینده است.” “مهمتر از همه ، ما در نظر داریم 17 فیلم قابل توجه در طول سال به مصرف کنندگان ارائه دهیم ، به آنها امکان انتخاب و قدرت تصمیم گیری در مورد چگونگی لذت بردن از این فیلم ها را می دهیم.”

یک سال پیش قابل تصور نیست

ویروس کرونا ویروس سینما را در سرتاسر جهان بسته و استودیوها را مجبور کرده است که فیلم های بودجه ای بزرگ را ماهها و سالها به تعویق بیندازند ، بدون اینکه اطمینان حاصل کنند که سالن های نمایش مجدداً بازگشایی می شوند و یا تماشاگران در نشستن در اتاق های بسته و بدون پنجره راحت هستند. ساعت ها. هالیوود اکنون تغییراتی بی سابقه در نحوه ساخت فیلم ها ایجاد می کند ، هنجارهایی که برای دهه ها مقدس بوده اند. اگرچه استودیوهای مختلف رویکردهای متفاوتی را اتخاذ می کنند ، اما همه آنها از قوانین سختگیرانه ای که معمولا فیلم های جدید را فقط برای 75 روز یا بیشتر در سینماها نگه می دارند ، فاصله می گیرند.

انتظار می رود که در تاریخ 25 دسامبر از شبکه HBO Max اکران شود ، Wonder Woman 1984 بزرگترین فیلم تاکنون در این همه گیر است که به صورت زنده از هر استودیویی اکران می شود.

اما پیش از آن ، یونیورسال دنباله خود را در تور جهانی توریم انیمیشن DreamWorks به عنوان یک اجاره آنلاین در ماه آوریل منتشر کرد و دیزنی بازسازی زنده مولان را در ماه سپتامبر در دیزنی پلاس منتشر کرد. تفاوت اصلی این است که هر دو فیلم برای تماشای آنلاین هزینه های اضافی داشتند. آنها تحت مدلی به نام ویدیوی برتر در صورت تقاضا ، یک نسخه ویژه اولیه آنلاین ارائه می شدند که مشتریان را ملزم به پرداخت هزینه زیادی برای باز کردن قفل عنوان برای بازدید در خانه می کرد.

یونیورسال ، که همچنین در حق امتیاز سریع و خشن و جهانی ژوراسیک فیلم می سازد ، بوده است معاملات خیره کننده با زنجیره های اصلی فیلم که به این شرکت امکان می دهد تا مدت زمان باقی ماندن فیلم هایش به طور انحصاری در سینما به شدت کاهش دهد. فیلم های جهانی استودیوی مشهور وی ، DreamWorks Animation و Focus Features با توافقات جدید به محض 17 روز از زمان نمایش در صفحه بزرگ برای اجاره آنلاین در دسترس خواهند بود.

مثل برادران وارنر. ‘آخرین استراتژی ترکیبی دیزنی مجموعه فیلم های نمایشی خود را از فیلم اصلی به دیزنی پلاس تغییر داده است ، مهمترین آنها همیلتون در ماه ژوئیه و فیلم آینده Pixar Soul است که در تاریخ 25 دسامبر نیز کنار گذاشته خواهد شد. اما هیچ یک از این فیلم ها به بودجه 200 میلیون دلاری فیلم Wonder Woman 1984 نزدیک نبودند و هیچ استودیویی قریب به این مقیاس را متعهد نشده است که فیلم های سال را بصورت آنلاین و بدون هزینه اضافی در همان سال اکران کند.

تا همین اواخر ، استودیوها بیشترین بزرگترین و گرانترین فیلمهای فرنچایز خود را تا سال آینده یا بعد از آن به تأخیر می انداختند ، به امید آینده ای که سینماها دوباره باز شوند و تماشاگران از بازی در تئاترهای شلوغ احساس راحتی کنند. به نظر می رسد مانند بسیاری از ما ، مطالعات پذیرفته اند که زندگی عادی به زودی بر نخواهد گشت.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

چه خبر برای دسامبر سال 2020


3:31


منبع: shargh-khabar.ir

حتما بخوانید:
لوازم جانبی Apple Watch: چیزهای عالی برای قسمت کمی از آنچه اپل شارژ می کند
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet