[ad_1]

tony-goncalves-0

Tony Goncalves ، TK ، از برنامه های HBO Max در ماه اکتبر رونمایی کرد.

وارنر مدیا

HBO Max دیگر یک هفته آزمایشی رایگان از مشترکان جدید ، آخرین سرویس پخش جریانی اشتراک برای پایان دوره آزمایشی ، ارائه نمی دهد. این اقدام سه هفته قبل از فیلم بودجه زن Wonder Woman (فیلم شگفت انگیز) در سال 1984 برای پخش در همان روز اکران در سینماهای ایالات متحده انجام شد.

HBO Max تأیید کرد که پیشنهاد آزمایشی رایگان روز پنجشنبه پایان یافت. سخنگوی روز پنجشنبه گفت: “ما مرتباً پیشنهادات خود را به روز می کنیم و تکرار می کنیم تا راههای انعطاف پذیر برای مشترکان بالقوه برای دسترسی به هر آنچه HBO Max ارائه می دهد ، فراهم کنیم.” HBO Max از طریق واحد سرگرمی WarnerMedia متعلق به غول مخابراتی AT&T است.

هم نتفلیکس ، بزرگترین سرویس فیلم مشترک ، و هم دیزنی پلاس پیشنهادات آزمایشی رایگان خود را در اوایل سال جاری پس گرفتند. دیزنی پلاس تغییرات خود را چند هفته قبل از انتشار همیلتون ، رکورد مورد انتظار خود برای موفقیت در برادوی ، ایجاد کرد. همیلتون باعث جلب علاقه جدیدی به دیزنی پلاس شد.

HBO Max در اواخر ماه مه به عنوان یکی دیگر از سرویس های هوشمندانه در جنگ های جریان به اصطلاح راه اندازی شد – دوره ای در سال گذشته که غول های رسانه ای و تیتان های فناوری تعدادی سرویس جریان جدید را راه اندازی کردند. این نبردها – قرار دادن تازه کارهایی مانند Apple TV Plus ، HBO Max ، Disney Plus و NBCUniversal’s Peacock در برابر وزنی مانند Netflix و Amazon Prime Video – شرکت های عظیم را بر آن داشته است تا میلیاردها دلار برای جلب آرزوی خود برای شکل دادن به آینده تلویزیون بریزند.

اما برای شما ، این رقابت رو به رشد همچنین بر تعداد خدمات شما برای تماشای آنلاین نمایش ها و فیلم های مورد علاقه شما تأثیر می گذارد – و اغلب هزینه آن را پرداخت می کنید.

این یک داستان در حال تکامل است. برای به روز رسانی بررسی کنید.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

HBO Max: چگونه آن را بدست آوریم


4:24

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر