[ad_1]

مینی بلندگو -۲۰

کریس مونرو / CNET

آخرین اسپیکر هوشمند اپل ، HomePod Mini ، 100 دلار قیمت دارد تا با مدل های پیشرو گوگل و آمازون مطابقت داشته باشد. Google Nest Audio و نسل چهارم آمازون اکو نیز در چند ماه گذشته به بازار آمده اند و هر سه کیفیت صدا را برای مطابقت با کمک فعال شده صوتی که از بلندگوی هوشمند انتظار دارید ، بهبود بخشیده اند.

ظاهرا HomePod Mini کاملاً احساس راحتی می کند در مقایسه با این دو مدل، اما علاوه بر قیمت ، اندازه و کیفیت صدا با مدل های سطح اول این شرکت ها مطابقت بیشتری دارد. ما کیفیت صدای HomePod Mini را در برابر Nest Audio و Amazon Echo آزمایش کردیم تا ببینیم آیا از اندازه آن بیشتر است. این تست برای بلندگوی هوشمند کوچکتر اپل خوب عمل نکرد ، بنابراین قیمت کنار گذاشته شده یک مدل سطح پایین است.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

HomePod Mini در مقابل Echo Dot در مقابل Nest Mini: یافتن …


11:40

این الزاما یک چیز بد نیست. بلندگوهای سطح اول هوشمند دیگر – Nest Mini و Echo Dot – دو بلندگوی هوشمند مورد علاقه ما هستند. آنها با هزینه کمتری از همان هوشمندی که خواهر و برادر بزرگترشان دارند ، استفاده می کنند و نقاط ورود بسیار خوبی به یک خانه هوشمند هستند. HomePod Mini در جهت مطابقت با این مسابقه کار بهتری انجام می دهد و هر سه مدل شایسته هستند و بسته به تنظیمات شما می توانند بهترین مدل برای شما باشند.

کریس مونرو / CNET

خوشبختانه HomePod Mini به توجیه حق بیمه دو بلندگوی هوشمند دیگر mini با کیفیت صدای عالی کمک می کند. برای مقایسه ، HomePod Mini در بسیاری از ژانرهای موسیقی بهترین صدا را داشت. HomePod Mini به طور خودکار صدا را با اتاقی که در آن قرار دارد تطبیق می دهد و از یک درایور تمام برد و رادیاتورهای لغو دوگانه سوز برای پخش موسیقی با صدای بلند و واضح استفاده می کند.

HomePod اصلی 300 دلاری نیز از کیفیت صدای عالی برخوردار است ، اما مانند نسخه اصلی ، HomePod Mini فاقد برخی از انعطاف پذیری های رقابت است. نمی توانید از طریق بسیاری از سرویس های موسیقی پخش جریانی کنید – Spotify برجسته ترین نقص است.

در مورد خانه هوشمند ، اپل با دستگاه های قابل توجهی کمتر از آمازون و گوگل کار می کند. این یک انتخاب آگاهانه است – محصولات سازگار با اپل به طور دامپزشکی سعی در حفظ امنیت در باغ حصار زده خود دارند ، اما همچنین امکان انعطاف پذیری کمتری را برای شما فراهم می کنند. دستیار داخلی دیجیتال سیری نیز به اندازه رقابت در پاسخگویی به س questionsالات تصادفی مهارت ندارد.

با این حال ، اگر از باغ حصاری اپل راضی هستید ، HomePod Mini می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. این اولین ویژگی منحصر به فرد جدیدی است که در آن می توانید با لمس ساده موسیقی را از تلفن خود به بلندگو و پشت انتقال دهید. از آهسته دویدن به خانه برگردید و می توانید بلافاصله موسیقی خود را به بلندگو منتقل کنید ، جایی که او محل بازی او را می شنود.

اگر چندین بلندگوی هوشمند اپل داشته باشید و دو HomePod Minis را برای صدای استریو تنظیم کنید ، می توانید پخش همگام سازی را تنظیم کنید. HomePod همچنین می تواند به عنوان بلندگو برای Apple TV عمل کند. این می تواند از طریق CarPlay به ماشین شما راهنمایی ارسال کند. می توانید از یک بلندگو به سخنران دیگر پیام دهید. این موارد اضافی مفید هستند ، اما منحصر به فرد نیستند ، زیرا هر دو آمازون و گوگل اکوسیستم ابزارهای مخصوص خود را با قابلیت همکاری مشابه دارند. بررسی ما درباره Apple HomePod Mini را بخوانید.

کریس مونرو / CNET

مانند نسل جدید آمازون اکو ، نقطه چهارم نسل چهارم که به تازگی معرفی شده است دارای شکل کروی است. نسخه های قبلی بیشتر شبیه یک هاکی هاکی بودند. زیبایی شناسی جدید خوب است ، اما مرا تا آنجا که آمازون امیدوار بود من را از بین نبرد.

نسل چهارم Dot نیز در مقایسه با نسخه های قبلی کار زیادی در زمینه نوآوری انجام نداد. کیفیت صدا کمی بهبود یافته است ، اما در غیر این صورت همانند قبل است. با توجه به اینکه آمازون چند مورد اضافی مانند گیرنده Zigbee را به مدل اندازه کامل اضافه کرده است ، ناامیدکننده است.

با این وجود ، مدت طولانی است که یکی از بلندگوهای هوشمند مورد علاقه ما است و آخرین نقطه هیچ کاری برای از دست دادن این عنوان انجام نداده است. کیفیت صدا در صداهای بالا واقعا مخدوش است ، اما در غیر این صورت برای اندازه آن عالی است. فقط در سطح HomePod Mini نیست.

دستیار آمازون ، الکسا ، بسیار شایسته تر از سیری است. الکسا به س wideالات متنوعی پاسخ می دهد و آمازون با هوشمندترین ابزارهای خانگی در هر سه سیستم عامل کار می کند. آمازون همچنین با بیشترین سرویس های پخش موسیقی کار می کند ، و باعث می شود Echo Dot بیشترین کاربرد را در گروه داشته باشد.

از اینکه Dot دیگر این کار را نمی کند ناامید شدم این یک پایه دیواری ندارد و شما باید 10 دلار بیشتر برای نسخه ساعت بپردازید ، اما من واقعاً ناامید هستم زیرا آمازون انتظارات را بسیار بالا می برد. همانطور که انتظار دارید ، با سایر محصولات آمازون بسیار عالی کار می کند ، از جمله پخش همزمان صدا و استریو با چندین بلندگوی آمازون و پخش صدا برای Fire TV آمازون.

به طور کلی ، اگر هنوز به اکوسیستم اپل یا گوگل متعهد نیستید ، نقطه بسیار خوبی است. بررسی ما از Amazon Echo Dot (2020) را بخوانید.

تایلر لیسنبی / CNET

برخلاف دو مورد دیگر ، Nest Mini کاملاً جدید نیست. در پایان سال گذشته برای اولین بار ارائه شد. این تنها یکی از این سه است که کروی نیست. از طرف مثبت ، چون کمی قدیمی است ، می توانید آن را به طور منظم با قیمت 30 دلار پیدا کنید ، بنابراین اگر به دنبال ارزش هستید یا در اکوسیستم Google سرمایه گذاری کرده اید ، بهترین انتخاب است.

از نظر کیفیت صدا ، ضعیف ترین در این سه است ، اما هنوز هم بد نیست. این فقط کمی ساکت است و کمی قدرت باس ندارد اما در سطح بالایی مانند Echo Dot تاب نمی خورد. این هنگام بازی پادکست یک ترفند منحصر به فرد دارد: اگر سر و صدای محیط در اتاق افزایش یابد ، به طور خودکار حجم پادکست را افزایش می دهد. بنابراین ، اگر سشوار را روشن کنید ، همچنان می توانید قسمت فعلی My Favorite Murder را بشنوید.

Nest Mini همچنین دارای تراشه یادگیری ماشین است تا بتواند دستورات متداول شما را بیاموزد و به سرعت پاسخ دهد. این تقریباً با دستگاه های هوشمند خانگی مانند آمازون کار می کند – هر دو با چنان کار می کنند که تفاوت برای اکثر افراد بی ربط خواهد بود.

هنگام دستیابی به پاسخ به دستورات و س intالات بصری ، دستیار Google از بین سه دستیار بهترین است. در سال گذشته یا همین حدود آمازون به طور قابل توجهی شکاف را در اینجا پر کرده است و هر دو هنوز خیلی جلوتر از اپل هستند.

همانطور که انتظار داشتید ، Nest Mini به ویژه با سایر محصولات Google از جمله همگام سازی صدا با بلندگوهای دیگر و ایجاد یک جفت استریو با Nest Mini دیگر به خوبی کار می کند. Nest Mini ممکن است کمترین هیجان را در این سه نفر داشته باشد ، اما یک انتخاب کاملاً مناسب و کاملاً مناسب است. بررسی ما درباره Google Nest Mini را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر