[ad_1]

کامیون های غذایی Neolix KFC

چه چیز عجیبی برای دیدن است.

بد / توییتر

برخی از کارشناسان بر این باورند که خودروهای خودران در حال رونق هستند ، به لطف چگونگی تغییر همه گیر ویروس کرونا در نحوه خرید کالا. هنگامی که اولویت اصلی کاهش سرعت انتشار ویروس آلوده است ، انتقال موارد می تواند به برخی از افراد کمک کند. حالا خوب یا بد درایور را از معادله حذف کنید ، و همه چیز ساده تر است.

خوب ، این کاری است که متخصص مشهور مرغ سوخاری KFC در چین انجام داد. کاربران از توییتر هفته گذشته اولین بار متوجه این کامیون های مواد غذایی خودران در کشور شد که مرغ سوخاری سرو می کنند. به نظر می رسد این “رستوران های چرخ دار” بخشی از مشارکت یک شرکت چینی به نام Neolix و Yum Brands ، صاحب KFC است. نه یوم و نه نئولیکس بلافاصله درخواست Roadshow را برای اظهار نظر پس ندادند ، اما با کمی حفاری آنها ارتباط را پیدا کردند.

ماه گذشته ، فوربس گزارش داد که نئولیکس کار با Yum را بر روی وسایل نقلیه بدون راننده برای سرو غذا آغاز کرده و به طور خاص به همکاری با KFC و Pizza Hut اشاره کرده است. به نظر می رسد کامیون های KFC در درجه اول قرار دارند. اگرچه تأیید صحیحی نداریم ، اما وسایل نقلیه با نمونه های اولیه دیگر Neolix که خود رانندگی می کنند ، یکسان به نظر می رسند ، که اهداف دیگری را نیز در سطح محلی انجام می دهند ، مانند ضد عفونی مناطق به دلیل همه گیری.

در مورد نحوه کار غلاف های کوچک غذایی ، به نظر می رسد که مشتریان از طریق صفحه نمایش انتخاب می کنند و از طریق کد QR هزینه پرداخت می کنند و سپس درب باز می شود تا سفارش آنها مشخص شود. مشخص نیست چه عواملی مانع از آن می شود که شخصی بیش از آنچه سفارش داده است را دریافت کند ، اما مطمئناً سیستم خاصی برای این کار وجود دارد. در داخل کسی نیست که به طور اتفاقی غذا تهیه کند.

گسترش این نوع رویکردها خصوصاً در جهانی پسا همه گیر اجتناب ناپذیر به نظر می رسد. اما اینکه آیا کامیون های مواد غذایی روبو گرفتار می شوند یا خیر ، در نهایت توسط مخاطبان تصمیم می گیرد.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

شرایط جدید برای اتومبیل های خودمختار؟


7:47[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر