[ad_1]

فرهنگ حباب بوقلمون

بالن بوقلمون Jennie-O راه خود را از طریق رژه تغییر یافته فرو خواهد برد.

با احترام از میسی

برای آخرین اخبار و اطلاعات در مورد بیماری ویروس کرونا ، به وب سایت WHO مراجعه کنید.

شکرگذاری از این نظر متفاوت به نظر می رسد ویروس کرونا 2020 و مراسم سنتی شکرگذاری میسی نیز متفاوت است. اما این جشن بسیار جذاب خواهد بود و همچنان از تلویزیون پخش زنده خواهد شد ، بنابراین آشپزهای خانگی می توانند هنگام تهیه شام ​​بوقلمون های از راه دور اجتماعی خود را تنظیم کنند. در اینجا نحوه دنبال کردن و انتظارات ذکر شده است.

چه چیزی تغییر کرده است؟

میسی با نیویورک سیتی همکاری کرده است تا بدون فدا کردن تماشای تماشا ، رژه امسال را ایمن کند.

سخنگوی شرکت در بیانیه ای گفت: “برای جلوگیری از جمع شدن تعداد زیادی از تماشاگران در مسیر سنتی 2.5 کیلومتری خود در نیویورک ، ما مسیر را کوتاه کردیم تا فقط در آخرین مسیر راهپیمایی سالانه خود تمرکز کنیم.” “در روز شکرگذاری ، ما بالون ها ، شناورها ، عملکرد جشن سالانه خود را نشان خواهیم داد و ورود سانتا کلاوس را مقابل فروشگاه معروف مشهور میسی در خیابان 34 برای تلویزیون ملی ویژه خود از NBC اعلام خواهیم کرد.”

به عبارت دیگر ، به فروشگاه ، نیویورکی ها سر نزنید – در خانه بمانید و بالون ها و شناورها را از تلویزیون یا آنلاین تماشا کنید.

این شرکت همچنین با آزمایش آنها برای COVID-19 و اجرای پیش از ضبط که معمولاً زنده است ، تعداد شرکت کنندگان را کاهش می دهد. شرکت کنندگان از ماسک و فاصله اجتماعی استفاده می کنند ، ارکسترهای دانشجویی امسال نمی پیوندند و جشن سالانه تورم در آستانه شکرگذاری برگزار نمی شود.

هنوز بالون هایی با نمادهای غول پیکر انتخاب می شوند ، اما به جای اینکه توسط 80 تا 100 نفر که آنها را اداره می کنند رانده شوند ، با وسایل نقلیه ویژه ای که تعداد افراد کمتری دارند رانده می شوند.

فرهنگ میمون-حباب-گربه

تجارت میمون ها در رژه میسی.

با احترام از میسی

دنبال چه چیزی میگردی

خیلی برای پیکاچو

من مجبورم همه آنها را بگیرم: بینندگان این گروه را در حال رقصیدن پیکاچو و یک بالون عظیم پیکاچو می بینند. و یک دلیل خاص برای همه علاقه Pikachu وجود دارد ، اما شرکت Pokémon نمی گوید چیست تا رژه آغاز شود. این بیستمین سال متوالی است که در آن بالون پیکاچو بخشی از رژه خواهد بود.

pikachu-balloon

امسال پیکاچو دوباره به آسمان برمی گردد.

شرکت Pokemon

بهترین ها در برادوی

شات خود را دور نریزید. اجراهایی از نمایش موزیکال همیلتون و همچنین نمایش های موزیکال دیگری از جمله Ain’t Too Proud – The Life and Times of the Temptations ، Jagged Little Pill و Mean Girls وجود دارد. Rockettes Radio City نیز اجرا خواهد داشت.

دوئل فیلم های تعطیلات

این فیلم ها برای کل تعطیلات طرفداران فداکار زیادی دارند و امسال برای اولین بار شبکه در رژه شرکت می کند. شناور آن مانند یک میدان جذاب در یک شهر کوچک مانند آنچه در بسیاری از فیلم ها دیده می شود به نظر می رسد و به اندازه کافی (جعلی ، حدس می زنیم) برف بتواند 9000 گلوله برفی ایجاد کند. توری کلی روی شناور برنامه اجرا خواهد کرد.

اما شاید شما فیلم های تعطیلات Hallmark Channel را ترجیح می دهید؟ این شبکه شناور ارائه می دهد که برای شمارش معکوس کریسمس مانند یک تقویم سه بعدی طراحی شده است ، در پشت هر تاریخی که در ماه دسامبر جشن گرفته می شود ، یک شومینه مرکزی و یک عملکرد پنتاتونیکس غافلگیر کننده است.

با رئیس جدید آشنا شوید

Boss Baby متناسب با تجارت از کتاب 2010 ، فیلم 2017 و سری 2018 Netflix سر بزرگ و رفتار جدی خود را به رژه خواهد آورد. این یک حباب جدید در سال جاری خواهد بود ، و اوایل دنباله صفحه نمایش بزرگ سال 2021 را پخش می کند. The Boss Baby: Family Business.

تام و جری

اگر همه گیر اجازه دهد ، ترکیبی از یک فیلم متحرک زنده در مورد تام و جری در سال 2021 در حال آمدن است. موش و گربه جنگنده معروف امسال در رژه شنای کمدی دارند. متناسب با تاریخچه این دو نفره ، شناور آنها به گونه ای طراحی شده است که تصادف می کند و دارای ژلی است که تام باد می کند. میوزا

tom-and-jerry-macys-crop

به نظر می رسد تام از تام و جری در حال برنامه ریزی چیزی است.

با احترام از میسی

نحوه و زمان تماشا

این رژه روز پنجشنبه از ساعت 9 صبح تا ظهر در تمام مناطق زمانی از شبکه NBC پخش می شود.

همچنین می توانید بصورت آنلاین تماشا کنید. اسپانسر ورایزون این برنامه را به صورت زنده پخش خواهد کرد توییتر و یوتیوب این شرکت طرفداران را تشویق می کند تا با استفاده از هشتگ #VerizonLive و #MacysParade عکسهای خانوادگی مناسب را توییت کنند تا بتوانند در جریان مستقیم قرار بگیرند.

اگر از طریق دستگاه تلفن همراه خود تماشا می کنید ، می توانید از درگاه Parade Portal برای مشاهده 360 درجه نمایش بازدید کنید.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر