[ad_1]

huc2-ff-002119

امیدوارم ماندو در این کلاه ایمنی دریایی نداشته باشد.

لوکاس فیلم

Mandalorian Season 2 همچنان ادامه دارد دیزنی پلاس جمعه ، با یک قسمت سوم فوق العاده هیجان انگیز به دنبال انحراف عجیب و ترسناک هفته گذشته از عادات غذایی سوال برانگیز کودک یودا. این برای طرفداران جنگ های کلون عالی است ، اما چیزی برای دوست داشتن وجود دارد ، حتی اگر سری انیمیشن CGI را تماشا نکرده باشید (باید باشد ، اما بسیار خوب است و همه اینها در سرویس پخش دیزنی است).

قسمت 3 با عنوان “وارث” به کارگردانی برایس دالاس هوارد است. او قسمت چهارم فصل 1 را کارگردانی کرد و پدرش ران هوارد کارگردانی انفرادی را برای سال 2018 انجام داد. این قسمت توسط خالق سریال جان فارو نوشته شده است و می بیند که ماندو (پدرو پاسکال) همچنان در تلاش است تا سایر ماندوها را پیدا کند در حالی که سعی در جمع آوری کودک یودا (معروف به کودک) با ظاهر خاص خود دارد.

ممکن است بخواهید زیرنویس این قسمت را اضافه کنید ، زیرا ماهیانی وجود دارند که من به سختی می شنوم. بیایید در اقیانوس Spoiler ها سوار شویم.

جنگ ستارگان اسپویلر

او برگشت

اندکی پس از ورود ماه آبی تراسک و دیدار مجدد بانوی قورباغه با همسرش ، ماندو و بی بی یودا توسط هموطنان ماندالوریایی بو-کاتان کریز ، کوسکا ریوز و امواج تبر (با بازی کتی ساخوف از بلاستار گالا) از یک وضعیت وحشتناک نجات می یابند ، مرسدس وارنادو ، معروف به کشتی گیر WWE ساشا بنکس و سیمون کاسیانییدس ، که ممکن است شما آنها را از نمایندگی های SHIELD بشناسید).

بو-کتان یک شرکت کننده دائمی در جنگ های کلون بود – او اوایل سال جاری در رنگین کمان باورنکردنی ظاهر شد – و دنباله سریال Rebel’s CGI. وحشی است که ساکف را در نقش شخصیت در نقش شخصیت بازی می کند ، خصوصاً از آنجایی که این نمایش خیلی نزدیک به ظاهر همتای CGI او بود. بو-کاتان دارگزابر را در دست داشت و قبایل ماندالور را در آخرین فصل Rebels متحد کرد ، اما گیدئون ، سلطان سلطان سلطان ، سلاح را در سالهای بین این نمایش و این سلاح به دست گرفت. بنابراین او به نوعی رهبر ماندالور است.

بو-کاتان فاش می کند که او و همکارانش در گروه بحران – همه با همان نماد روی شانه های خود – در تراسک هستند تا اسلحه ها را به دست بگیرند تا بتوانند دنیای خانه خود در ماندالور (که احتمالاً مشغول است) را بازیابند. از بقایای شاهنشاهی).

حتی با هیجان بیشتر ، او سرانجام ماندو را برای یافتن جدی آسوکا تانو سابق ، یکی دیگر از فارغ التحصیلان جنگهای کلون ، در شهر کالودان در سیاره جنگلی Corvus می فرستد.

بیشتر بخوانید: من در اندازه واقعی با Life Yoda زندگی می کنم

screenshot-2020-11-13-at-11-12-57.png

Koska Reeves ، Bo-Katan Kryze و Ax Woves در مورد Mando افشاگری کرده اند.

لوکاس فیلم / عکس از شان کین / CNET

فرزند گارد

این قسمت دانش زیادی به ما می دهد ، اما همه چیز فوق العاده جالب است. ما می فهمیم که ماندو و گروه شدید ماندالوریایی که در طول فصل 1 با آنها بود ، در واقع “فرقه ای از متعصبان مذهبی هستند که از جامعه ماندالوریا جدا شده اند”. به گفته بو کاتان ، آنها می خواهند راه باستان – راه ماندالوریا را بازیابی کنند.

احتمالاً این گروه شاخه Death Watch است ، یک گروه پراکنده که با دولت صلح طلب ماندالور در طول جنگهای کلون مخالفت می کرد. بو کاتان تا زمان پیوستن به دارت ماول (که بود) عضوی از این گروه بود به طور مشخص چیزی به جز دردسر) ، در آن زمان او با آسوكا متحد شد تا شهرهای ماندالوریای سابق را به وجود آورد. آیا من اشاره کردم که جنگ Clone چقدر خوب است؟

ما قبلاً می دانستیم که ماندو در دوران کودکی پس از کشته شدن والدینش در جریان جنگ های کلون ، توسط اعضای دیده بان مرگ نجات یافت. تصور می شود که تلقین اندکی پس از آن آغاز شده است.

بیشتر بخوانید: بررسی اجمالی قسمت: ماندالوریان دو داستان را تعریف می کند و هر دو را میخ می کند

راه ماندالورین احتمالاً یک تفسیر بنیادگرایانه از تعالیم گذشته رهبران ماندالوریاست. بر خلاف ماندو و دوستانش از فصل گذشته ، بو-کاتان و خدمه اش مشکلی در برداشتن کلاه ایمنی در اطراف افراد دیگر ندارند (به سلامتی برای خوردن غذا در جمع!).

ماندو همچنین معتقد است که سیاره ماندالور “نفرین شده” است و هر کسی که به آنجا برود می میرد – این احتمالاً اطلاعات نادرست (چقدر فعلی) کاشته شده توسط امپراتوری برای دور نگه داشتن ماندالوری ها است ، بنابراین آنها تعداد لازم برای به خانه برگرد

screenshot-2020-11-13-at-12-54-45.png

چیزهای کاملاً بد.

لوکاس فیلم / عکس از شان کین / CNET

“زنده باد امپراطوری”

پس از حمله ماندو و قبیله جدید بحرانش به کشتی باری امپریال ، موف گیدئون (جیانکارلو اسپوزیتو) به ناخدا (تیت ولور ، بازیگر هیولای دود در گمشده) دستور می دهد تا خدمه پرواز را بکشد و کشتی را شکست ، بنابراین ماندالا.

این نشان می دهد که بقایای امپریال گیدئون نیز کاملاً فرقه ای است. واکنش های افسر جوان امنیت شاهنشاهی (فیلیپ الکساندر) واقعاً ما را به شدت فروخته است. او به وضوح می داند که وقتی ماندالوری ها سوار می شوند ، آنها لعنتی می شوند و سپس رئیسش او را می کشد.

بو-کاتان همچنین می فهمد که گیدئون دارکابر دارد ، بنابراین فرد بعدی او را می کشد. او باید آن را پس بگیرد تا بتواند قبیله های پراکنده ماندالور را جمع کند.

huc2-ff-002349

کودک یودا دوست جدیدی دارد و به نظر نمی رسد که دوست دارد این یکی را بخورد.

لوکاس فیلم

لحظه های کودک یودا

علی رغم تمام دانش Mandalorian ، Baby Yoda در این قسمت به پیشرفت شخصیت می پردازد. این از بلعیدن منجمد تخمهای قورباغه لیدی در قسمت قبلی به شکل گیری ارتباط قلبی با قورباغه اولاد زوجین می گذرد.

یک لحظه نیز وجود دارد که با روده تداخل می کند ، هنگامی که کوارن کثیف مرد کوچک را در استخر غذاخوری Mamacore به زمین می اندازد. او توسط غلاف خود محافظت می شود ، اما ماندو قابل درک است که ترسیده است (من مطمئناً وحشت او را داشتم)


در حال پخش:
این را نگاه کن:

چه خبر برای نوامبر سال 2020


4:34

تخم مرغ عید پاک و مشاهدات

  • بو-کاتان ذکر می کند که او آخرین خط خود است ، بنابراین ماندالور در صورت کشته شدن هیچ وارثی نخواهد داشت. من گمان می کنم او باشد و ماندو تاج و تخت را به دست خواهد گرفت.
  • او احتمالاً در مورد قانون برداشتن کلاه ایمنی آرام خواهد شد ، بنابراین دوباره چهره پدرو پاسکال را خواهیم دید.
  • “مقداری چای بگذارید. یک دقیقه دیگر بلند خواهیم شد.” بو-کاتان امپریالیست ها را به روشی که در قلب من است مسخره می کند
  • کاپیتان امپراتوری یک قرص خودکشی را با پیچ و تاب جنگ ستارگان گاز می زند. به نظر می رسد که این یک کاشت الکترونیکی در دندان او باشد.
  • بین این قسمت و قسمت قبلی ، Razor Crest دوران سختی را پشت سر گذاشت. او اکنون ظاهری کاملاً جدید به سبک مونت کال دارد و با اضطراب هیجان زده به نظر می رسد.
  • با توجه به اینکه ما در قسمت آخر با او آشنا شدیم ، وقتی قورباغه لیدی دوباره با شوهرش متحد می شود بسیار تعجب آور است. از او به عنوان مرد قورباغه (جان کامرون) یاد می کنند – من امیدوارم که او “آقای قورباغه” باشد.
  • “با غذا بازی نکن.” چودر در جنگ ستارگان وجود دارد ، اما بسیار ترسناک تر از زندگی واقعی است.
  • ماندو با پهلو کلاماری تماس گرفت که در اولین قسمت توسط گریف کارگا به او داده شد.
  • برخی از فن آوری های عالی تبدیل شده مانند Imperial Walker به جرثقیل تبدیل شده است و از رزمناو Hammerhead (همانطور که در Rogue One دیده می شود) به عنوان کشتی دریایی استفاده می شود.

بعد از آن ، جمعه دیگر برای تخم های عید پاک و مشاهدات دیگر برگردید قسمت 4 از فصل 2 ماندالوریایی به دیزنی پلاس می افتد.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر