[ad_1]

دفتر یکپارچه

اداره ایمنی عمومی یوتا

دیوانگی یکپارچه بر سر ماست. اینترنت با یک یکپارچه فلزی عجیب و غریب دیوانه شده است که به طرز مرموزی در وسط صحرای یوتا ایستاده است. این سازه در هنگام کاوش در منطقه با جلای فلزی که توسط یک هلی کوپتر اداره ایمنی عمومی یوتا دیده شده بود ، از محیط اطراف برجسته بود.

راننده برت هاچینگز به KSL گفت: “من می گویم که احتمالاً قد آن بین 10 تا 12 فوت است.” “به نوعی شوخی کردیم که اگر یکی از ما ناگهان ناپدید شود ، حدس می زنم بقیه هم در تلاش بودند که همین کار را انجام دهیم.” خدمه برای دیدن دقیقتر به زمین نشستند. هاچینگز گفت که این یکپارچه محکم در زمین گیر کرده است ، و این نشان می دهد ممکن است با ناسا ارتباط داشته باشد یا یک اثر هنری باشد.

در توییتر ، نمایش ها بلافاصله تحت سلطه تئوری های توطئه قرار گرفتند. آیا بیگانگان مسئول بودند؟ آیا این یک کار هنری بود؟ آیا این بزرگترین شوخی یکپارچه ای بوده است که دیده شده است؟

کاربران Reddit از رمز و راز پرش کردندبا استفاده از Google Earth برای جدا کردن موقعیت تقریبی یکپارچه ، مسیرهای پرواز بالگردهای ایمنی عمومی یوتا را برای مثلث بندی یک منطقه ناهموار در نزدیکی پارک ملی کانیونلندز و رودخانه کلرادو دنبال کنید. داده های تصویری تاریخی نشان می دهد که این یکپارچه از اوت 2015 تا اکتبر 2016 به جایی رسیده است.

اما به محض اینکه کاربران Reddit در ردیابی منشا یکپارچه پیشرفت کردند ، از بین رفت. شما فکر می کنید که پایان این کار خواهد بود ، نه؟ اشتباه. در اینجا همه آنچه تاکنون می دانیم وجود دارد.

نظریه ها و گمانه زنی ها

با توجه به زیبایی شناسی ، موقعیت مکانی و جدول زمانی تقریبی یکپارچه اصلی ، فرش های اینترنتی برخی از نظریه های وحشیانه را به دو مورد علاقه محدود کرده است: یکپارچه می تواند یا بقایای یک پایه باشد یا کار مجسمه ساز مینیمال جان مک کراکن.

پارک ملی Canyonlands یک منطقه فیلمبرداری نسبتاً محبوب است ، از فیلم های بودجه ای بزرگ مانند ماموریت غیرممکن 2 تا درام های علمی-تخیلی حماسی مانند Westworld HBO – آخرین آن در سال 2016 به تصویر کشیده شد. با توجه به آینده نگرانه بودن ساختار فلزی ، منطقی است که بیایید حدس بزنیم که یکی از خدمه Westworld یا همه چیز را به درستی جمع نکرده است ، یا شاید حتی از صفحه فلزی برای بازی یک شوخی طولانی مدت با الهام از کوبریک در سراسر جهان استفاده کرده است.

اما ما هنوز فیلم هایی از وسایل مشابه را در نمایش خواهیم دید ، بنابراین حدس دقیقاً این است: حدس بزنید.

یکی دیگر از نظریه های امیدوار کننده اما به همان اندازه گیج کننده این است که ممکن است این اثر مجسمه ساز فقید جان مک کراکن بوده باشد.

به نظر می رسد گالری دیوید زویرنر که نمایانگر عمارت وی است ، ظاهر شده است من توییت می کنم که یکپارچه یوتا یک مک کراکن قانونی است. گالری گفت: “پورتال یوتا در خیابان بیستم دیوید زویرنر است.”

اما یک نظریه مهم در این نظریه وجود دارد: مک کراکن در سال 2011 ، حداقل چهار سال قبل از ظهور یکپارچه در یوتا درگذشت.

در حالی که بعید است برخی از نزدیکان مک کراکن کار را در صحرا رها کرده باشند ، پسر این هنرمند پاتریک مک کراکن به نیویورک تایمز گفت که خبر یکپارچه او را به یاد مکالمه با پدرش در سال 2002 انداخت.

پاتریک مک کراکن به تایمز گفت: “ما در بیرون ایستاده بودیم و ستاره ها را تماشا می کردیم ، و او چیزی گفت مانند اینکه می خواست کارهای هنری خود را در مکانی دور افتاده رها کند تا بعدا کشف شود.” “این کشف یک قطعه یکپارچه – بسیار با دیدگاه هنری او مطابقت دارد.”

حتی اگر این احتمال را داشته باشیم که یکپارچه یک مک کراکن معتبر باشد ، این س theال ها باقی می مانند: چه کسی آن را در آنجا قرار داده و چرا؟

اکتشافات در رومانی و کالیفرنیا

در صورتی که فکر می کنید داستان نمی تواند عجیب و غریب شود ، فقط به یاد داشته باشید که سال 2020 است و همه چیز ممکن است. به گزارش میرور ، سازه ای که به نظر می رسد مشابه آن در صحرای یوتا باشد در تپه باتزا دوامنی رومانی در تاریخ 26 نوامبر کشف شد. اما خیلی طولانی نماند. براساس گزارش رویترز در روز سه شنبه ، یکپارچه رومانیایی چهار روز بعد ناپدید شد.

رابرت یوسوب ، روزنامه نگار ، از روزنامه محلی زیار پیاترا نعمت به رویترز گفت: “ساختار 2.8 متری (9 فوت) یک شبه همانطور که هفته گذشته ساخته شد ، ناپدید شد.” “یک فرد ناشناس ، ظاهراً یک جوشکار محلی بد ، این کار را انجام داده است … اکنون فقط یک سوراخ کوچک وجود دارد که با زمین سنگی پوشانده شده است.”

در 3 دسامبر ، یکپارچه کپی دیگر در بالای کوه کاج در Atascadero ، کالیفرنیا ظاهر شد. این توییت که توسط کانور آلن ، خبرنگار Paso Robles Press & Atascadero News منتشر شده است ، شامل سه تصویر از یکپارچه جدید است.

طبق اخبار آتاسكادرو ، به نظر می رسد این یك سنگ از استیل ضدزنگ ساخته شده و ابعادی تقریباً 10 فوت و 18 اینچ عرض دارد. برخلاف یکپارچه یوتا ، به نظر نمی رسد که به زمین متصل باشد – بنابراین یک نیروی محکم کافی می تواند آن را به زمین بیندازد.

ناپدید شدن عمل

مانند دوقلوی خود در رومانی ، به محض اینکه یکپارچه یوتا در اینترنت به اوج خود رسید ، بدون هیچ اثری ناپدید شد.

در تاریخ 29 نوامبر ، مسئولان دفتر مدیریت سرزمین یوتا با انتشار بیانیه ای در فیس بوک گفتند که یکپارچه ناپدید شده است ، اما آنها نمی دانند چه کسی آن را گرفته است.

در بیانیه آمده است: “ما گزارش های معتبری دریافت كرده ایم كه سازه غیرقانونی نصب شده ، موسوم به” مونولیت “، توسط یك طرف ناشناس از اراضی عمومی اداره مدیریت سرزمین (BLM) برداشته شده است.”

خوشبختانه نیازی به انتظار طولانی برای دریافت پاسخ این یکی نبود.

در روز ناپدید شدن ، راس برناردز ، عکاس ماجراجویی کلرادو ، وقتی گفت که این سازه را مشاهده کرده است ، از این سازه بازدید کرد چهار مرد می رسند و آن را از بین می برند. وی حضور این سازه و سپس نبود آن را در اینستاگرام مستند کرد. او همچنین عکس های گرفته شده توسط خود و همکار عکاس مایکل جیمز نیولندز را به اشتراک گذاشت.

برناردز نوشت: “چهار پسر در گوشه ای قدم زدند و دو نفر از آنها به جلو حرکت کردند.” “آنها چند بار یکپارچه را فشار دادند و یکی از آنها گفت:” بهتر است تصاویر خود را بگیرید. سپس او به او فشار داد ، و او عبور کرد ، و به یک طرف خم شد. او بر سر سایر دوستانش فریاد زد که آنها نیازی به ابزار ندارند. مرد دیگر همراه او در یکپارچه گفت: “به همین دلیل شما زباله ها را در صحرا نمی گذارید. ”

ناپدید شدن یکپارچه مطمئناً توجه افراد مناسب را به خود جلب کرد. در Ripley (بله ، باور کنید یا نکنید ، ریپلی) اعلام کرد که 10.000 دلار به اولین شخصی که به عنوان صاحب قانونی مغرور یکپارچه ظاهر می شود ، پرداخت می کند یا اطلاعات دقیق (منحصراً به ریپلی) را از کجا پیدا می کند.

تیم حذف جلو می آید

در 3 دسامبر ، دو نفوذگر گفتند که آنها بخشی از گروهی هستند که یکپارچه یوتا را حذف کردند. راهنمای سفر سیلوان کریستنسن و شخصیت YouTube ی اندی لوئیس (معروف به Sketch Andy) در تاریخ 1 دسامبر ویدیویی را در YouTube منتشر کردند که قسمت های آنها را در روند حذف نشان می داد.

بر اساس بیانیه این افراد ، این انتقال به منظور جلوگیری از تخریب سرزمین های اطراف انجام شد ، زیرا مردم بدون توجه به محیط زیست برای دیدن مکان یکپارچه تلاش می کردند.

کریستنسن به آژانس های خبری گفت: “ما یونا مونولیت را حذف کردیم زیرا سابقه های روشنی برای به اشتراک گذاری و استاندارد کردن استفاده از زمین های عمومی ، حیات وحش طبیعی ، گیاهان بومی ، منابع آب شیرین و تأثیر انسان بر آنها وجود دارد.”

وی گفت: “بیایید صریح بگوییم: از بین بردن یونتا مونولیت غم انگیز است و اگر فکر می کنید ما افتخار می کنیم ، این کار را نمی کنیم. ما ناامید شده ایم. علاوه بر این ، ما دیر کرده ایم.” “این سرزمین از نظر جسمی برای تغییر جمعیت (به ویژه در هنگام شیوع همه گیر) آماده نبود.”

واکنش به حذف در شبکه های اجتماعی متفاوت است ، برخی از مفسران از تصمیم این گروه در مورد حذف یکپارچه انتقاد می کنند ، در حالی که اداره امور خارجه ایالات متحده هنوز هیچ نشانه ای در مورد تأثیر منفی این منظره نداده است.

اگرچه حذف یکپارچه نقض هیچ سیاست BLM نبود ، اما معرفی یکپارچه این کار را کرد – بنابراین اگرچه ناپدید شدن مورد بررسی قرار نگرفته است ، اما ظاهر اصلی آن هنوز تحت کنترل است.

حالا چی؟

این که آیا هنوز به باند بیگانگان متقاعد شده اید (2001: یک ادیسه فضایی ، کسی؟) یا اینکه آیا شما متقاعد شده اید که یکپارچه فقط یک تبلیغ تبلیغاتی با برخی توصیفات است ، واقعیت این است که در حالی که بیشتر و بیشتر یکپارچه ها ظاهر می شوند ، ما ناشناخته هستیم. ما هنوز نمی دانیم که چرا آنها اینجا هستند یا برای چه کاری هستند ، اما به راحتی می توان گفت که یکپارچه ها قطعاً توجه جهانیان را به خود جلب کرده اند.

این هنوز هم می تواند فقط یک نصب هنری یا یک بقایای دیگر از وسایل باشد ، اما با توجه به جلب توجه ما و سالی که تاکنون داشته ایم ، فکر نمی کنم کسی تعجب کند اگر کاملاً غیر منتظره باشد. 2020 ، درست است؟[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر