[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

آیا هدف شما خرید Nintendo Switch Mario Kart Bundle است دوشنبه سایبری؟ یافتن این کنسول داغ در انبار با قیمت خرده فروشی معمولی 300 دلار کار سختی است ، اما اینگونه است غیرممکن نیست. ما می دانیم زیرا حداقل یک نفر از CNET در چند روز گذشته موفق به خرید بسته های بازی در آمازون شده است ، و همچنین او را در یک انبار در Walmart دیدیم – بله ، فقط به طور خلاصه – اوایل صبح یکشنبه. صبح دوشنبه سایبری در همه جا موجود نیست ، اما ما موجودی کالا را کنترل می کنیم و با ورود لوازم بیشتر به روز می شویم.

برای مبتدیان ، بیایید در مورد آنچه با جعبه بسته جدید 300 دلاری Switch Mario Kart در جعبه دریافت می کنید صحبت کنیم:

به عبارت دیگر ، شما همان سخت افزار عالی را دارید که می تواند به تلویزیون متصل شود یا در دستان شما بازی شود ، همراه با برخی از بازی های رایگان. حتی اگر در سوییچ کاملاً تازه کار باشید ، می توانید یک کنترلر Joy-Con را بگیرید و درست از جعبه خارج شوید و به یک مسابقه کارتینگ بروید. سپس ، از آنجا که بیشتر کتابخانه سوئیچ دیجیتال است ، می توانید نسخه دیجیتالی هر بازی را که قلب شما می خواهد بارگیری کنید.

نینتندو-سوئیچ-سیاه-جمعه

نینتندو

این بسته در دسترس اکثر خرده فروشان اصلی – آمازون ، تارگت ، بهترین خرید و GameStop قرار گرفت – یکشنبه 22 نوامبر. اما بلافاصله به همه جا (حداقل بصورت آنلاین) رفت و احتمالاً همینطور هم خواهد بود. (ما می گوییم اگر شما نتوانید این بسته را با قیمت معمولی 300 دلار در کنسول نینتندو تحویل بگیرید ، “از بین رفته است” بنابراین موجودی “معمولی” نینتندو سوییچ – همان سخت افزار دقیق ، اما بدون کدهای دیجیتالی را در اختیار داشته باشید (به پایین اسکرول کنید) پیگیری کنید. و این را در ذهن داشته باشید تخفیف های جمعه سیاه و دوشنبه سایبری در حال کاهش است حداکثر 15 تا 30 دلار بنابراین می توانید یک بسته هدیه خوب تهیه کنید.

پیوندهای اینجا را بررسی کنید تا ببینید آیا بسته موجود در فروشندگان عمده موجود است. اما هشدار داده شود: اگر متوجه آن شدید ، می خواهید سریع عمل کنید – ما شاهد فروش سهام در آمازون و والمارت در عرض چند دقیقه بوده ایم. در حال حاضر هیچ نشانه ای از کاهش موجودی برنامه ریزی شده توسط خرده فروشان وجود ندارد ، اما ما همچنان به روز رسانی این صفحه اخبار را برای این بسته Nintendo Switch ادامه خواهیم داد.

همچنین به خاطر داشته باشید که مورد جدید دیگری نیز وجود دارد بسته نینتندو سوییچ با کنسول تم Fortnite و چند هزار وی باکس انداخت. به خوبی ماریو کارت رایگان نیست ، اما حداقل در دسترس است.

مجموعه جمعه سیاه نینتندو سوییچ

همانطور که در بالا ذکر شد ، ما آخرین بار موجودی آنلاین را در Walmart چهارشنبه قبل از شکرگذاری و یکشنبه بعد از آن مشاهده کردیم.

بسته بهترین خرید صبح 22 نوامبر بود ، اما بلافاصله ناپدید شد.

حداقل یک کارمند CNET توانست سوئیچ را از آمازون در جمعه سیاه انتخاب کند. در صورت عدم موجودی ، قیمت های بیشتری را از توزیع کنندگان خارجی مشاهده خواهید کرد.

GameStop یک صفحه محصول برای بسته بندی دارد ، اما ما آن را در انبار موجود مشاهده نکرده ایم.

بله ، هدف نیز صفحه ای برای آن دارد. اگر فروشگاه محلی شما آن را در انبار داشته باشد ، ممکن است خوش شانس باشید که یک ردیف را انتخاب کنید

کنسول Nintendo Switch (نه بسته Black Friday)

آنها با همان سخت افزار Switch عرضه می شوند ، اما بدون کدهای عددی موجود در نسخه های بالا. این کلید با کنترلرهای قرمز و آبی ، کنترل کننده های خاکستری یا نسخه Animal Crossing (طراحی مبتنی بر بازی ، اما بدون این عنوان در دسترس است) در دسترس است.


آمازون


بهترین خرید


توقف بازی


قیمت مناسب سوئیچ چقدر است؟

بسته Mario Kart بهترین معامله برای سوییچ است. در غیر این صورت ، باید خود را خوش شانس بدانید اگر قیمت آن را با قیمت عادی 299 دلار پیدا کنید. برای بسته ها و کنسول های دست دوم که 400 دلار یا بیشتر به فروش می رسند ، پرداخت “فقط” با قیمت خرده فروشی توصیه شده برای این امر سودآور است تولید – محصول. Switch Lite 199 دلار است – و یافتن آن کمی آسان تر است – اما این مدل را نمی توان به تلویزیون صفحه بزرگ متصل کرد.

بیشتر بخوانید: بهترین بازی های نینتندو سوییچ برای سال 2020


در حال پخش:
این را نگاه کن:

Nintendo Switch 2: آنچه می خواهیم ببینیم


6:22


Cheapskate CNET در وب جستجو می کند تا معاملات خوبی راجع به محصولات فناوری و غیره انجام دهد. برای آخرین پیشنهادات و به روز رسانی ها ، Cheapskate را در فیس بوک دنبال کنید و توییتر. خریدهای عالی بیشتری را در صفحه پیشنهاد CNET بیابید و برای دریافت آخرین کدهای تبلیغاتی Best Buy ، Walmart ، Amazon و موارد دیگر به صفحه کوپن CNET مراجعه کنید. درباره وبلاگ Cheapskate سtionsالی دارید؟ پاسخ های ما را پیدا کنید صفحه سوالات متداول.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir