[ad_1]

یادداشت سردبیر ، 6 نوامبر: سرعت VPN می تواند به سرعت تغییر کند و برای تأمین به روزترین اطلاعات به نظارت مکرر نیاز دارد. پس از آزمایش مجدد ما در پاییز سال 2020 ، می توانید انتظار داشته باشید که این بررسی در هفته های آینده با ما به روز شود آخرین نتایج تست سرعت و به روزرسانی های محصول.

وقتی می خواهید ماهانه یا سالانه متعهد شوید شبکه خصوصی مجازی سه عامل برای سنجش وجود دارد: سرعت ، امنیت و قیمت. NordVPN و ExpressVPN رهبران CNET هستند رقبای VPN، بخش عمده ای به دلیل عملکرد استثنایی آنها هنگامی که استرس وعده هایشان درباره حفظ حریم خصوصی و امنیت را آزمایش کردیم.

NordVPN و ExpressVPN در کشورهایی با قوانین حریم خصوصی دقیق رقابتی مستقر هستند که به طور کلی خارج از محدوده ایالات متحده و متحدان اطلاعاتی آنهر دو دارای یک کلید kill هستند که در صورت توقف سرویس شما از قرار گرفتن در معرض اطلاعات جلوگیری می کند. هر دو برای تورنت رسانه ها و دسترسی به Netflix هنگام سفر به خارج از کشور قابل اعتماد هستند. هر دو بصورت 24/7 روزانه چت زنده ارائه می دهند و از مشتری پشتیبانی می کنند.

از آنجا که این دو مجری امسال در راس کار خود هستند ، بهترین راه برای انتخاب یکی که مناسب شماست تقسیم سرعت و قیمت آنهاست. در اینجا نحوه رتبه بندی این دو تیتان حریم خصوصی در سال 2020 آورده شده است.

ادامه مطلب: نحوه ارزیابی و مشاهده VPN ها

NordVPN

این بازیکن سنگین وزن به دلایل زیادی از جمله وضعیت خود به عنوان قهرمان ارزش فعلی در لیست بهترین VPN موبایل برای سال 2020 باقی مانده است. دست پایین ، VPN در هیچ جای دیگری دریافت نخواهید کرد که بتواند بیش از NordVPN به همان ارزانتی که NordVPN انجام می دهد انجام دهد. با وجود نقض امنیتی که سال گذشته گزارش شد ، یافتن VPN دیگری که بتواند کاری را که NordVPN انجام می دهد انجام دهد دشوار است.

البته ، اگر تعداد سرورهای خود را افزایش دهد ، NordVPN می تواند کمی بیشتر حریم خصوصی ایجاد کند ، اما ما در مورد بیش از 5،500 سرور در 59 کشور صحبت می کنیم ، یک سیاست سختگیرانه ورود صفر و صلاحیت در پاناما. این یک قدرت رمزگذاری است که اخیراً وارد حالت RAM شده و دارای ویژگی است که به شما امکان می دهد VPN را در Tor انجام دهید. نه تنها برای iOS و Android ، بلکه برای Windows Phone و حتی BlackBerry نیز موجود است.

با همه این امنیت ، NordVPN به اندازه تجارت سریع ندارد. در تست های سرعت ما ، NordVPN عملکرد خوبی داشت و به طور متوسط ​​حدود 32٪ سرعت ما را در اینترنت کاهش داد ، جایی که بیشتر VPN ها می توانند سرعت را به نصف یا بیشتر کاهش دهند. ما دریافتیم که سرعت NordVPN بسیار سریع است. هرگز رکود یا قطع خدمات ناگهانی اتفاق نیفتاده است و در جایی که انتظار داشتیم VPN عملکرد کمتری داشته باشد ، معادل همسان بود. اما حتی اگر سرورهای بیشتری وجود داشته باشد ، NordVPN در هنگام سرعت نمی تواند از عهده ExpressVPN برآید. اما پس از آن ما هنوز ندیده ایم که VPN با ExpressVPN مقابله کند.

چقدر بابت این همه هزینه می کنید؟ برنامه اشتراک دو ساله این شرکت هر ماه 3.71 دلار هزینه دارد (89 دلار یکباره شارژ می شود). در حالی که این قیمت سالانه کمتر از بیشتر مدعیان است ، قیمت ماهانه 12 دلار در بالای طیف قرار دارد. این شرکت همچنین یک برنامه شش ماهه با قیمت 9 دلار در ماه ارائه می دهد. و بله ، اگر از خدمات راضی نیستید ، NordVPN همچنین یک سیاست کامل بازپرداخت 30 روزه دارد.

در حالی که برنامه دو ساله تعهد بزرگی برای هر ارائه دهنده خدمات حریم خصوصی است ، NordVPN در ارائه بازپرداخت عادلانه شهرت پیدا کرده است و قیمت اشتراک دو ساله آن حدود 7 دلار در هر ماه از بهترین پیشنهاد ExpressVPN بیشتر است. با سه ماه رایگان.

ادامه مطلب: NordVPN Review: هنوز هم بهترین مقدار برای امنیت و سرعت

ExpressVPN

هر چقدر سرویس سریع باشد ، یک VPN امن همیشه اتصال شما را کند می کند. این را با سرعت پایین بیشتر Wi-Fi عمومی (وقتی بیشتر به VPN خود نیاز دارید) ترکیب کنید و سرعت به عنوان یک ویژگی اصلی برای بسیاری از خریداران VPN مورد توجه قرار می گیرد.

ExpressVPN را وارد کنید. با ارائه بیش از 3000 سرور در 160 مکان و 94 کشور ، این سرویس که در جزایر ویرجین انگلیس مستقر است ، ممکن است سرورهای کمتری نسبت به NordVPN داشته باشد ، اما در کشورهای بیشتری وجود دارد. و آنها پرواز می کنند. آزمایش های سرعت ما نشان داد که ExpressVPN در مقایسه با 32٪ افت سرعت NordVPN کمتر از 2٪ کاهش سرعت دارد.

ادامه مطلب: گزارش ویژه: برنده استراتژی امنیت سایبری (PDF رایگان) (TechRepublic)

ExpressVPN سال گذشته جلوتر از بسته VPN پیش رفت و از آنجا که ارائه سرعت های استثنایی و شهرت برای قابلیت اطمینان و امنیت ، دشوار است. رابط کاربری آسان آن باعث می شود که گزینه جدیدی برای تازه واردانی باشد که تازه در مورد VPN یاد می گیرند و سازگاری بین پلتفرمی آن ارزش آن را به پایگاه گسترده کاربران گسترش می دهد. این عوامل کمی بیشتر از متوسط ​​قیمت ExpressVPN را توجیه می کنند ، با شروع از حدود 7 دلار در ماه (با سه ماه رایگان). این یک ضمانت 30 روزه پس دادن پول را ارائه می دهد و شما می توانید با کارت اعتباری ، پی پال یا بیت کوین پرداخت کنید.

ExpressVPN در مقایسه با شش NordVPN فقط پنج اتصال همزمان ارائه می دهد ، اما به لطف سیستم عامل گسترده انعطاف پذیری بسیار انعطاف پذیر ، در لیست بهترین سرویس های VPN تلفن همراه برای سال 2020 از 4.5 در 5 برخوردار است. Android ، iOS ، BlackBerry ، Windows ، Mac ، Linux ، PlayStation ، Xbox – اگر این موردی است که در آن گشت و گذار می کنید ، ExpressVPN احتمالاً با آن کار خواهد کرد. در مقابل ، به نظر نمی رسد NordVPN هیچ برنامه کنسول بازی داشته باشد.

بهترین قسمت؟ سرعت سریع ExpressVPN نیازی به انواع فداکاری های حریم خصوصی ندارد که اغلب در سایر VPN های پرسرعت و تست شده مشاهده می کنید. اگرچه جزایر ویرجین انگلیس قلمرو پادشاهی انگلستان است ، اما به صراحت تحت قوانین نگهداری اطلاعات در انگلستان نیستند و همچنین در توافق نامه های اشتراک اطلاعات نیز مشارکت ندارند. البته وضعیت وی در انگلیس در صورت ایجاد فشار سیاسی در مواجهه با حریم خصوصی ، مکثی می کند. اما در حال حاضر نسیم جزیره را احساس می کنیم.

ادامه مطلب: نمای کلی ExpressVPN: پیشرو در سرعت VPN با شهرت ایمن


در حال پخش:
این را نگاه کن:

5 دلیل مهم برای استفاده از VPN


2:42

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر