[ad_1]

cyberpunk-2077-oneplus-8t-review-hero-5

اندرو هویل / CNET

وان پلاس با همکاری بازی Cyberpunk 2077 آینده نسخه ای از OnePlus 8T را ایجاد کرده است که به نظر می رسد مستقیماً از محیط علمی تخیلی بازی بیرون کشیده شده است. این گوشی نسخه ویژه به تعداد محدود در دسترس خواهد بود و فقط در سرزمین اصلی چین به فروش می رسد ، بنابراین ما برای تهیه و باز کردن یک مدل از آن بسیار هیجان زده بودیم.

از نظر فیزیکی ، تلفن تقریباً از OnePlus 8T معمولی تغییری نکرده است. این تلفنی است که ما به آن داده ایم نتیجه عالی تا بررسی کامل ما به لطف عملکرد عالی ، شارژ سریع و صفحه نمایش 120 هرتز. همه این ویژگی ها در Cyberpunk وجود دارد ، اما همه آنها در این بدنه عالی پیچیده شده اند.

cyberpunk-2077-oneplus-8t-review-hero-9

اندرو هویل / CNET

پشت گوشی ترکیبی از پشت شیشه ای براق است که به نظر می رسد ماسه بلاست شده است و جلوه ای یخ زده می دهد که کمی شبیه فیبر کربن است.

cyberpunk-2077-oneplus-8t-review-hero-3

اندرو هویل / CNET

شما می توانید لوگوی Cyberpunk را که با رنگ زرد نئون روشن در پایین تلفن حک شده است و همچنین نوارهای زرد رنگ در قسمت پایین تلفن مشاهده کنید. قطعاً برجسته است.

cyberpunk-2077-oneplus-8t-review-hero-8

اندرو هویل / CNET

صفحه نمایش 6.55 اینچی بدون تغییر است ، بنابراین تلفن در نگه داشتن آن تفاوتی با 8T معمولی ندارد. با این حال ، با چنین طراحی عالی ، به سختی می خواهید آن را در یک مورد مخفی کنید – اگر بیرون آن را می پوشید مراقب باشید!

cyberpunk-2077-oneplus-8t-review-hero-6

اندرو هویل / CNET

به عنوان بخشی از نسخه ویژه ، این تلفن همراه با این نشان ها است. من هنوز سایبرپانک بازی نکرده ام و نه با بازی آشنایی دارم ، بنابراین “Valentinos” و “The Mox” برای من معنای زیادی ندارند. من معتقدم که Night City مکان اصلی تنظیم بازی است.

cyberpunk-2077-oneplus-8t-review-hero-14

اندرو هویل / CNET

این تلفن نسخه اختصاصی چین از نرم افزار OnePlus را اجرا می کند که با آیکون ها و پس زمینه های جالب جدید ، یک بازبینی اساسی در Cyberpunk انجام داده است.

cyberpunk-2077-oneplus-8t-review-hero-12

اندرو هویل / CNET

این تلفن واقعا عالی به نظر می رسد و من شخصاً فکر می کنم شرم آور است که فقط در چین در دسترس خواهد بود. اگر یک نسخه جهانی به فروش برسد قطعاً در لیست خواسته های من خواهد بود.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

بررسی گوشی OnePlus 8T: 5G با نمایشگر خیره کننده 120 هرتز


6:07

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر