[ad_1]

osmo2

هشتم

اگر پدر و مادر هستید ، همیشه به دنبال اسباب بازی های جدید آموزشی هستید که بتواند به بهبود مهارت های یادگیری فرزند شما ، افزایش تحصیلات او در کلاس و جلوگیری از ساعت ها هزینه بی هدف روی صفحه نمایش در اطراف خانه کمک کند. برخی از اسباب بازی های STEM یا بسیار گران هستند – مانند ربات های پیچیده که اصول برنامه نویسی را آموزش می دهند – یا آنقدر ساده هستند که فرزندان شما به سرعت از آنها خسته می شوند. سیستم بازی Osmo کمی متفاوت است. بر اساس یک برنامه تبلت که با کاشی های بازی های واقعی که روی یک میز جلوی تبلت استفاده می کنید تعامل دارد ، سرگرم کننده ، جذاب ، همه کاره است و چیزی نیست که بچه های شما به راحتی از آن خسته شوند. همین الان می توانید آن را دریافت کنید Osmo Genius Starter Kit برای قرص های آتش با قیمت 56 دلار – این 44 دلار از قیمت عادی 100 دلار است.

قیمت تخفیف عمیق در این بسته Osmo بسیار جذاب است – این یک سرقت واقعی 56 دلار است. شما یک “بازتابنده” کوچک می گیرید که به بالای تبلت شما متصل می شود و پایه ای را برای قرار دادن آن همراه با چندین قطعه کاشی (بلوک یک پازل tangram ، اعداد و حروف) و یک جعبه ذخیره سازی برای تمیز و از بین رفتن همه چیز. افزونه بازتابنده به کاشی ها اجازه می دهد تا با برنامه تعامل داشته باشند تا فرزندان شما با استفاده از قطعات لمسی در دنیای واقعی بتوانند معماها ، چالش ها و بازی ها را کامل کنند و نحوه تعامل آنها با محیط بازی را بر روی صفحه مشاهده کنند.

این برنامه برای کودکان 6 تا 10 ساله است و شامل پازل هندسه ، تمرینات منطقی و بازی هایی است که ریاضیات ، واژگان هجی و سایر موضوعات را آموزش می دهند. حتی تمرینات خلاقانه ای وجود دارد که نقاشی را آموزش می دهد.

آیا شما iPad دارید و تبلت اندرویدی ندارید؟ خوب ، معامله برای دارندگان iPad آنقدر شیرین نیست ، اما یک معامله وجود دارد. بر کیت شروع کننده Osmo Genius برای iPad 75 دلار است، که 25٪ تخفیف دارد.

در هر صورت ، اگر فقط یک قرص کاملاً جدید برای جمعه سیاه یا دوشنبه سایبریاین یک روش عالی برای اجازه دادن به کودکان شما در هنگام استفاده از آن برای تماشای Netflix است.


تیم معاملات CNET در وب جستجو می کند تا معاملات خوبی راجع به محصولات فناوری و موارد دیگر انجام دهد. خریدهای عالی بیشتری را در صفحه معاملات CNET بیابید و برای دریافت آخرین کدهای تبلیغاتی Best Buy ، Walmart ، Amazon و موارد دیگر به صفحه کوپن های CNET مراجعه کنید. درباره وبلاگ Cheapskate سtionsالی دارید؟ پاسخ های ما را پیدا کنید صفحه سوالات متداول.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر