[ad_1]

لباس عروس دایانا-پرنعمت

تیارا خیلی پراکنده است ، اما این ماکت لباس عروس پرنسس دیانا به طرز شگفت انگیزی خوب ساخته شده است.

نت فلیکس

برای شخصی مثل من ، یک پیرو وسواس ده ساله سلطنتی انگلیس ، تماشای The Crown یک لذت شاهانه است. این سریال که یکشنبه ، 15 نوامبر فصل 4 به پایان می رسد ، همه کارها را درست انجام نمی دهد اما معمولاً بسیار نزدیک می شود. به راحتی می توان پیتر مورگان ، خالق و خدمه او را که با تمام انرژی سارا فرگوسن ، میکر لوف ، راکر در مسابقات حذفی سلطنتی 1987 مورد تحسین قرار می گیرند ، تحقیق کردند.

دقت در تمام مدت از ویژگی های بارز این نمایش بوده است ، اما سازندگان می دانستند که توجه ویژه در این فصل بیش از هر زمان دیگری خواهد بود. نه فقط نخست وزیر انگلیس مارگارت تاچر در دهه 1980 (با بازی گیلیان اندرسون ستاره دوسیه) بازی کرد ، اما این نمایش مجبور شد پخش شود و سپس یک بازیگر را بپوشاند و شکل دهد تا شاید شبیه مشهورترین زن قرن 20 باشد: دیانا ، پرنسس ولز. . این را اشتباه بگیرید و این نمایش گران قیمت به نظر می رسد مانند یک فیلم Hallmark با عجله ساخته شده باشد.

چارلز و دیانا ، پرنس و پرنسس ولز ، در یک سفر رسمی به اندونزی در نوامبر 1989 به جمعیت در جاکارتا لبخند می زنند.

تصاویر ژرژ دو کرله / گتی

برخی از جزئیات شگفت انگیز وجود دارد که ناظران سلطنتی از آنها قدردانی خواهند کرد. اما کورین بازیگر زن هرگز نمی تواند به عنوان دیانا از نزدیک بی نقص به نظر برسد – این چهره مشهور بسیار آشنا است – اما از فاصله دور بیشتر از بیشتر بازیگرانی که تلاش کرده اند شبیه او است. ماشین دایانا قبل از عروسی یک هاچ بک قرمز کوچک و مستقیم است. پاپاراتزی هایی که سعی می کنند از آپارتمان شمارش بروند و از آن عبور کنند ، در اطراف او سیل می کنند.

تعهد کنایه آمیز او نسبت به “پرنده آبی خوشبختی” کاملاً کامل است و “اشتباه اشتباه” عاشق بودن “چارلز به معنای آزمایش توسط یک روزنامه نگار است. آنها از نام مستعار واقعی کودک ، شاهزاده ویلیام ، “The Basher” استفاده می کنند. حتی خط کوبیدن و نوجوانان دیانا نیز آن را برطرف می کند.

با این حال ، نیمی از سرگرمی یک سریال در زندگی واقعی معطوف به آن است تا ببیند جزئیات در کجا گیر می کنند و کجای کارها اشتباه پیش می روند.

هشدار: اسپویلرهای کوچک فصل 4 Crown در راه هستند.

ملاقات شیرین ، اما نه چندان شیرین

در این سریال ، پرنس چارلز قبل از اینکه دوباره با دیانا جمع شود ، با خواهر دیانا ، سارا بیرون می رود ، که واقعاً اتفاق افتاد. اما این نمایش او را طوری تنظیم می کند که چارلز در حالی که یک روز منتظر سارا است ، با دیانا 16 ساله در حالی که لباس “درخت دیوانه” را برای تولید مدرسه “رویای یک شب تابستان” پوشانده است ، روبرو می شود. این صحنه هالیوود ناب را احساس می کند. در حالی که احتمالاً این دو در هنگام معاشرت سارا و چارلز قرار داشتند ، دیانا احتمالاً در یک برگ پیچیده نبود و از عشق خود به این نمایش لاف می زد.

همدردی با شهریار

در این سریال ، دایانا هنگام توقف در كابریولت خود با چارلز روبرو می شود و به سادگی نزدیك می شود (هیچ بادیگاردی در چشم نیست!) تا به او بگوید كه از قتل لرد مونت باتن ، مربی و پدر چارلز متاسف است. بخشی از افسانه های دیانا این است که او با مرگ مونت باتن همدردی می کند ، اما خود دیانا گزارش می دهد که این اتفاق در خانه دوستان مشترک در ساسکس انگلیس رخ داده است. به گفته تاتلر ، او همچنین گفت: “او روی من پرید و شروع به بوسیدن من کرد ، و من فکر کردم ،” اوه ، این کاری نیست که مردم می کنند. ”

دایانا-چارلز-ترافیک-محصول

دیانا و چارلز زمانی که او در مورد مرگ پدرش ، لرد مونت باتن ، با او همدردی کرد ، قطعاً متعهد بودند ، حتی اگر این اتفاق نیفتاده باشد در حالی که چارلز در حرکت بود.

نت فلیکس

آهوی عزیزم

همچنین بعید به نظر می رسد که دیانا با شاهزاده فیلیپ در بالمورال دنج بوده و آنها گوزنی را شلیک کردند ، همانطور که در قسمت دوم این فصل نشان داده شده است. اگرچه گزارش ها حاکی از آن است که دیانا خود را نژادی صریح تر و نژاد اسب نشان می دهد ، اما او احتمالاً بازیگر چندان خوبی نبوده و “بهتر کثیف تر” و “من قلب دختر کشور هستم” را اعلام کرده است. ”

اما واقعاً پدر زن آینده او را متقاعد می کند که او زن مناسبی برای وارث تاج و تخت است ، بنابراین صحنه کار می کند. و ژاکت صورتی که اما کورین بازیگر سینما هنگام ترک چارلز به تن داشت ، دقیقاً همان ماجرای سالهای اولیه دیانا است. خریدار چندین بار لباس های معروف را بازآفرینی می کند و برای کسانی که کمد لباس دیانا و همچنین لباس شخصی خود را می دانند مفید و سرگرم کننده است.

فرهنگ درختی دایانا

آیا دایانا اولین باری که چارلز را ملاقات کرد مانند “درخت دیوانه” لباس پوشید؟

نت فلیکس

به من زنگ بزن

دیده شده است که دیانا حلقه نامزدی یاقوت کبود معروف خود را انتخاب کرده است ، که واقعاً به سفارش ساخته نمی شود ، بلکه در کاتالوگ جواهرات تاج گارارد قرار دارد. این واقعیت تا حدودی تکان دهنده است ، زیرا هر فرد عادی با پول کافی می تواند از همان مدل انگشتر استفاده کند. (اما اگر این خشم آور بود ، چرا چارلز حتی حلقه های کاتالوگ را به عنوان گزینه پیشنهاد می داد؟ به عنوان یک آمریکایی ، هرگز آن را نخواهم گرفت.) به هر حال ، درست است که دیانا فکر می کند انگشتر به نظر مادرش ، فرانسیس شان کید است. و همچنین درست است ، برخی می گویند این به این دلیل بوده است که بزرگترین سنگ را داشته است. وقتی شاهزاده ویلیام از او خواستگاری کرد ، انگشتر را به دوشس کمبریج داد و عکس های مدرن دوشس درک بزرگتر بودن او را آسان می کند.

دایانا-حلقه-محصول

حلقه نامزدی غول پیکر پرنسس دایانا تقریباً به اندازه لباس عروس وی معروف است ، بنابراین مناسب است که تاج نشان دهد که او آن را انتخاب کرده است.

نت فلیکس

آنها می بینند که دارم غلت می زنم

آیا دیانا هنگام گوش دادن به Duran Duran در Walkman خود ، واقعاً در راهروهای سلطنتی اسکیت بازی می کرد؟ کورین به تاتلر گفت که او چنین فکر می کند ، اما من به نوعی شک دارم.

diana-skates-vintage

اعم از اینکه دیانا واقعاً در سالن های سلطنتی اسکیت بازی کند یا نه ، قطعاً این لباس را به تن کرده است.

نت فلیکس

از قضا غذا می خورد

ظاهراً مدتی قبل از عروسی ، دیانا و کامیلا در واقع در رستوران Knightsbridge به نام Ménage à Trois با هم شام می خوردند. این اسم کمی بیش از حد به نظر می رسد ، اما؟ اما این مکان واقعی بود و طبق دیلی میل ، منوی آن واقعاً مخصوصاً برای جلب رضایت زنانی که ناهار می خورند ، و نه ارائه غذاهای اصلی (به این دلیل که خانم ها آنها را دوست ندارند؟) طراحی شده است ، اما فقط پیش غذا و دسرها

diana-camilla-crop

کامیلا پارکر بولز و دیانا واقعاً در رستورانی به نام Ménage à Trois شام خوردند. اوه ، کنایه است.

نت فلیکس

اینجا عروس است

شاید هیچ لباس عروسی به اندازه باتلاق عظیم دیانا از سال 1981 روی لباس معروف نباشد. طراح لباس امی رابرتز به دبلیو دبلیو دبلیو دبلیو دبلیو دبلیو گفت: این نمایش برای کپی برداری کامل از آن نبود ، اما توری ، کمان ، جلوی مسطح و مسطح ، قطار گونزو – همه آنها با خاطرات اکثر مردم مطابقت دارد. با این حال ، به نظر نمی رسد که حجاب در اطراف صورت او قرار داشته باشد ، و یک اشتباه دیگر روشن تر به نظر می رسد.

دایانا خانواده خانوادگی خود را تاج اسپانسر می پوشید ، بنابراین افسانه ای اکنون می توانید نسخه هایی از آن را بخرید. اما تیارای ساخته شده برای تاج فاقد سادگی زیبای تیارا اسپنسر است. در عوض ، بسیار بزرگ و کشیده است ، بیشتر شبیه یک تاج مقوایی از Burger King است. این ممکن است برای بسیاری از بینندگان مسئله بزرگی نباشد ، اما برای ناظران روابط سلطنتی مانند تماشای یک فیلم نیویورک یانکی است که شخصیت معروف نیویورکی در آن در کمیک سانس ظاهر می شود.

رقص ، بالرین ، رقص

شناخته شده است که دیانا عاشق رقصیدن است و درست است که در سال 1985 چارلز را با رقصیدن روی صحنه دختر در شهر بیلی جوئل در اپرای رویال شگفت زده کرد. تاج این را میخکوب می کند – لباس سفید و لزج دیانا دقیقاً شبیه لباسی است که او پوشیده است و رقصنده ای که با او جفت می شود شباهت زیادی به وین اسلیپ ، ستاره باله ، شریک اجرای خود دارد. درست مثل قسمت ، چارلز تحت تأثیر قرار نگرفته و فکر می کند همسرش در حال حاضر شدن است. شاید اثبات اضافی این باشد که عاشق باله دی باید همیشه کنار شوهرش بود.

diana-purple-dress-vintage

دیانا این لباس را در تالار اپرای رویال می پوشد ، اما می لغزد و به یک شماره سفید براق تبدیل می شود تا یک رقص غافلگیرانه را در صحنه Uptown Girl از بیلی جوئل اجرا کند.

نت فلیکس


در حال پخش:
این را نگاه کن:

چه خبر برای نوامبر سال 2020


4:34

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر