[ad_1]

سونی

بعد از ماهها حدس و گمان و سالها انتظار ، پلی استیشن 5 رسماً در طبیعت منتشر می شود. اما با شروع سر و صدا در مورد شروع کنسول کمرنگ می شود ، کدام یک از بازی های PS5 واقعاً ارزش هیجان زده شدن را دارند؟

سال آینده و بعد از آن بازی های پرمخاطبی از جمله God of War: Ragnarok و Final Fantasy 16 را به ارمغان می آورد. اما در حال حاضر ، با PS5 در کمتر از یک ماه ، در اینجا بازی هایی هستند که ارزش وقت گذاشتن را دارند.

توجه داشته باشید: این لیست شامل بازی های PS4 به روز شده ، مانند Devil May Cry 5: Special Edition نیست.

روح دیو

uz4bng93qwybqvssdbh3nf

سونی

یکی از قابل توجه ترین روندها در 10 سال گذشته ، ظهور فوق العاده سخت بازی بسیاری از آنها مربوط به موفقیت Dark Souls از FromSoftware است که در سال 2011 در PlayStation 3 و Xbox 360 ظاهر شد. اما Dark Souls خود جانشین معنوی Demon’s Souls بود ، یک بازی بسیار تحسین شده از FromSoftware که در سال 2009 راه اندازی شد.

و حالا Demon’s Souls در پلی استیشن 5 زندگی دومی دارد ، زیرا احتمالاً بهترین بازی این پلتفرم است. او 92 امتیاز برای Metacritic دارد و 9 از 10 امتیاز را از GameSpot ، سایت خواهر CNET دریافت کرده است. این کار به دلیل صادقانه بازسازی کلاسیک 2009 معتبر است ، اما با حرکت بهتر و ارتقا با گرافیکی که نشان می دهد PS5 چه کاری می تواند انجام دهد ، پیشرفت می کند.

مرد عنکبوتی: مایلز مورالس

که در مرد عنکبوتی: مایلز مورالس، ساخته شده از مرد عنکبوتی از سال 2017 ، شما می توانید یک کوله پشتی داشته باشید که در آن یک گربه کوچک با ماسک مرد عنکبوتی به بیرون بپرد و به دشمنان شما حمله کند.

فکر نمی کنم دیگر لازم باشد گسترش پیدا کنم.

اتاق بازی Astro

astros1

سونی

ناگفته نماند ، Astro’s Playroom یک نمایش فناوری مشهور است. راستش ، این یک نمایش فن آوری باشکوه است.

طراحی شده برای نشان دادن آنچه کنترل کننده Dual Sense در PlayStation 5 می تواند انجام دهد ، Astro Playroom به صورت رایگان با پلی استیشن 5 در دسترس است. “نمایش فنی رایگان” فریاد نمی کشد “باید پخش شود” پر از احترام هوشمندانه به بازی های قبلی PlayStation و مهمتر از همه ، برای سرگرمی در بازی.

اتاق بازی Astro هیچ تلاشی برای پنهان کردن این واقعیت نمی کند که این بهانه ای است تا به شما نشان دهد گیم پد چه کاری می تواند انجام دهد. اما طبق گفته مایک اپشتین از GameSpot ، این جهانی را به چالش می کشد که شما می خواهید آن را ببینید و کشف کنید.

Sackboy: ماجراجویی عالی

sackboy-a-big-adventure-review-2

طلسم LittleBigPlanet در اینجا برای ارائه platformer قابل توجه تر از اتاق بازی زیبا اما کوتاه Astro ارائه شده است. Sackboy: یک ماجراجویی عالی سطح ایجاد شده را که LittleBigPlanet در آن قرار دارد رها می کند و در عوض کاملاً روی بسترهای نرم افزاری سه بعدی تمرکز می کند. اما جلوه های بصری رنگارنگ و جذابیت آن را حفظ می کند.

نه ، این سیستم عامل در سطح ماریو نیست ، اما سرگرمی مقرون به صرفه برای هر کسی که دارای پلی استیشن 5 است ، است.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر