[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

چقدر دوست داری خرج کنی PS5 برای دوشنبه سایبری هفته؟ 600 دلار؟ 800 دلار؟ 1000 دلار؟ این دقیقاً همان چیزی است که اگر از سایتهایی مانند آن بازدید کنید هزینه آن در حال حاضر برای شما تمام خواهد شد eBay و StockXجایی که فروشندگان پلی استیشن 5 جدید را با بیش از 399 دلار تا 499 دلار در خرده فروشی می فروشند. یافتن این کنسول از زمان راه اندازی در 12 نوامبر تقریباً غیرممکن بوده است ، حداقل یک نفر برای گرفتن آن در GameStop کالیفرنیا 36 ساعت در صف منتظر مانده است.

اگر نمی توانید دو برابر حق بیمه بپردازید و نمی توانید در یک مینی مرکز در صف منتظر بمانید ، بهترین گزینه ممکن است ادامه تماشای توییتر باشد: چند خرده فروش مانند والمارت و آنتونلاین، از شبکه اجتماعی برای اطلاع مشتریان در مورد کاهش سهام استفاده کرده اند. اما گزینه دیگر شما بررسی منظم است این صفحه: این سریعترین راه برای بررسی موجودی کالا در خرده فروشان عمده آنلاین مانند Best Buy ، Walmart ، Amazon ، GameStop و Target است.

Adorama جدیدترین خرده فروشی بود که در موجودی PS5 خود در دوشنبه سایبری منفجر شد. خرده فروش آنلاین چند کنسول در ساعت 11 صبح به وقت ET و دقایقی بعد از آن در انبار داشت توییت که همه آنها از بین رفته اند

PS5 در دو نسخه در دسترس است: مدل 500 دلاری با Blu-ray و نسخه ای غیر از این فقط یکسان برای نسخه دیجیتال 400 دلاری بدون شکاف دیسک. در این مرحله ، مردم خوشحال می شوند که یکی را بگیرند ، اما اگر کتابخانه ای از دیسک های نوری ندارید – برای فیلم های Blu-ray ، بازی های دست دوم یا بازی های قدیمی PS4 – توصیه می کنیم با نسخه 400 دلاری بروید.

در حال حاضر هیچ نشانه ای از موجودی کالا در هیچ یک از خرده فروشان عمده وجود ندارد ، بنابراین احتمالاً شما برای دریافت کنسول دلگرم کننده نیستید. اما در زیر بررسی کنید که آیا PS5 در هر یک از این خرده فروشان بزرگ موجود است.

بیشتر بخوانید در GameSpot: آخرین اخبار PS5 و پوشش کامل آن

امکان پر کردن PS5 برای Cyber ​​Monday 2020

با استفاده از دکمه زیر می توانید صفحه Amazon Amazon را برای نسخه Digital $ 400 مرور کنید یا اگر ترجیح می دهید با پرداخت Blu-ray با قیمت 500 دلار برای PS5 صف را وارد کنید.

Best Buy یک PS5 با Blu-ray با قیمت 500 دلار و همچنین 400 دلار نسخه دیجیتال (که با کلیک روی دکمه زیر می توانید پیدا کنید) ارائه می دهد. خرده فروش همچنین تعدادی لوازم جانبی را در صفحه فرود PS5 خود ارائه می دهد.

با کلیک بر روی دکمه زیر می توانید موجودی نسخه دیجیتال 400 دلاری Walmart را بررسی کنید یا می توانید گرانتر از 500 دلار Blu-ray PS5 را بدست آورید.

Target علاوه بر نسخه دیجیتال PS5 ، PS5 با Blu-ray با قیمت 500 دلار ارائه می دهد که با کلیک روی دکمه زیر می توانید آن را پیدا کنید.

بسیار خوب ، تمام خرده فروشان آنلاین و آنلاین شما تمام شده و تصمیم گرفته اید که برای تهیه این توله سگ تا کریسمس بیش از 300 دلار بپردازید. به عنوان دوست شما ، باید به شما بگویم: انجامش نده. اما اگر نمی خواهید به حرف های ما گوش کنید ، ممکن است بخواهید نگاهی به StockX بیندازید ، یک گزینه جایگزین برای eBay که نام خود را در بازار کفش های ورزشی و لباس های طراح ثبت کرده است. آخرین باری که بررسی کردیم قیمت PS5 حدود 820 دلار بود.

برای اولین بار در اوایل سال منتشر شد. به روز شده با آخرین اخبار PS5.

پوشش بیشتر برای PS5


در حال پخش:
این را نگاه کن:

بررسی PS5: تجزیه و تحلیل کامل تمام ویژگی های جدید


17:44

Cheapskate CNET در حال جستجو در وب برای معاملات عالی محصولات فناوری و سایر موارد است. برای آخرین پیشنهادات و به روز رسانی ها ، Cheapskate را در فیس بوک دنبال کنید و توییتر. خریدهای عالی بیشتری را در صفحه پیشنهاد CNET بیابید و برای دریافت آخرین کدهای تبلیغاتی Best Buy ، Walmart ، Amazon و موارد دیگر به صفحه کوپن CNET مراجعه کنید. درباره وبلاگ Cheapskate سtionsالی دارید؟ پاسخ های ما را پیدا کنید صفحه سوالات متداول.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir