[ad_1]

slack-logo-phone-6489

به زودی واحد Salesforce خواهد بود.

آنجلا لنگ / CNET

روز سه شنبه ، Salesforce گفت که Slack را به ارزش 27.7 میلیارد دلار پول نقد و سهام خریداری خواهد کرد. شرکت ها در بیانیه ای گفتند که پلت فرم پیام رسانی “عمیقا در هر ابر Salesforce ادغام خواهد شد” وقتی معامله کامل شد ، اسلاک نیروی فروش Salesforce خواهد بود و مدیر عامل شرکت اسلاک ، استوارت باترفیلد به عنوان رهبر این پلتفرم ادامه خواهد داد.

مدیرعامل Salesforce مارک بنیوف در بیانیه ای گفت: “استوارت و تیمش یکی از محبوب ترین سیستم عامل ها را در تاریخ نرم افزارهای سازمانی ساخته اند ، با یک اکوسیستم شگفت انگیز. “Salesforce و Slack با هم آینده نرم افزار سازمانی را شکل می دهند و نحوه کار همه را در دنیایی کاملاً دیجیتال که در همه جا کار می کند ، تغییر می دهند.”

این خرید در حالی است که جهشی در کار از راه دور به وجود آمده است پاندمی ویروس کرونا. در ماه اکتبر ، اسلاک از ویژگی های جدید ، از جمله مکالمات صوتی فشار برای گفتگو ، داستان هایی مانند اینستاگرام و توانایی ارسال پیام های فوری به کاربران از هر شرکتی ، آزار داد.

این شرکت ها گفتند: “Salesforce و Slack منبعی از حقیقت در مورد مشاغل خود و یک بستر واحد برای ارتباط کارمندان ، مشتریان و شرکا با یکدیگر و برنامه هایی که هر روز استفاده می کنند در اختیار شما قرار می دهند.”

انتظار می رود معامله در سه ماهه دوم مالی 2022 در Salesforce بسته شود ، منتظر تصویب سهامداران اسلاک ، مصوبات نظارتی و سایر شرایط بسته شدن باشد.

آن به شرح زیر است گزارش های احتمالی در هفته گذشته، سهام Slack نزدیک به 30٪ افزایش یافت.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر