[ad_1]

تیزر برقی برای تویوتا SUV

رئوس مطالب آینده.

تویوتا

اگرچه تویوتا یکی از زوجین خودروساز است که آن را جدی می گیرد پیل های سوختی هیدروژن برای اتومبیل های سواری، کار کنید و در مورد اتومبیل های الکتریکی رها نشوید. روز دوشنبه ، تویوتا این پیام را برجسته کرد چرا که یک SUV جدید الکتریکی را روشن می کند. در همین حال ، بخش لوکس آن ، لکسوس ، یک ماشین مفهومی الکتریکی جدید را آزار می دهد.

ما ابتدا با تویوتا شروع خواهیم کرد. مارک ژاپنی طرح ساده ای از SUV الکتریکی را ارائه داده است که طی چند ماه آینده مشخص خواهد شد ، اما فکر می کنیم در مورد این وسیله نقلیه کمی بیشتر از آنچه تویوتا ارائه کرده است ، می دانیم. دومین عکسی که وی ارائه داد همان عکسی است که مارک هنگام اعلام همکاری با سوبارو در سال 2019 از آن استفاده کرد. هدف از این برنامه ایجاد یک پلت فرم EV است که این دو شرکت به اشتراک می گذارند و اولین وسیله نقلیه ای است که با این ماشین کار می کند سکو؟ SUV جمع و جور، درست همانطور که امروز تویوتا صحبت می کند.

ما بیش از یک سال پیش این عکس را دیدیم ، اما شاید همان چیزی باشد که تویوتا در مورد آن صحبت می کند.

سوبارو / تویوتا

این برند گفت که این SUV یک وسیله نقلیه کاملا جدید خواهد بود و اروپا اولین پایه خود را دارد. ممکن است یک وسیله نقلیه جداگانه باشد ، اما ما نمی توانیم ایده برنامه ریزی تویوتا برای این SUV را برای ایالات متحده نیز رد کنیم. همانطور که برای نسخه سوبارو ، این باید بسیاری از عناصر مکانیکی را به اشتراک بگذارد و شایعات اشاره شده است نام “Evoltis” برای مدل

ما همچنین یک نام برای سیستم عامل داریم: e-TNGA. TNGA به معنای “معماری جدید جهانی تویوتا” است و “e” اغلب در صنعت خودرو سازی برای گفتن چیزی الکتریکی به جهان استفاده می شود. تویوتا قول جزئیات بیشتری را می دهد ، اما e-TNGA کاملاً مقیاس پذیر است ، فضا را برای تمام تنظیمات باتری ها و موتورهای الکتریکی فراهم می کند و برای برنامه های چرخ جلو ، چرخ عقب و چهار چرخ محرک مناسب است.

تیزر برقی لکسوس

من تا اینجا شکل را دوست دارم.

لکسوس

حالا به لکسوس. این بخش لوکس از فناوری Direct4 الکتریکی شده خود استفاده می کند ، که به آنچه لکسس توصیف می کند “فرمان چهار چرخ متحرک فوری برای تبدیل عملکرد پویا” اشاره دارد. این سیستم با وسایل نقلیه الکتریکی هیبریدی و باتری آتی کار خواهد کرد و نوید یک خودروی فوق العاده پاسخگو را می دهد.

انتقال به برق همچنین منجر به تغییر شکل طراحی لکسوس خواهد شد و این برند تیزر تبلیغاتی را برای یک خودروی مفهومی جدید ارائه داده است که قصد دارد در سه ماهه اول سال آینده از آن رونمایی کند. درک جزئیات دشوار است ، اما به نظر می رسد تکامل چهره شرکتی فعلی برند است. انتظار داشته باشید که جلوپنجره مشبک تعمیرات اساسی شود ، زیرا وسایل نقلیه الکتریکی تقریباً به اندازه موتور احتراق داخلی نیازی به خنک کننده ندارند.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

لکسوس LF-30 Electrified Concept پاکت را روی …


1:54

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر