[ad_1]

میتسووکا رفیق

دوست میتسوکا می خواهید؟ شما تا سال 2023 شانس ندارید.

میتسوکا

دوستم میتسوکا را به خاطر بسپار؟ میدونی، تویوتا RAV4SUV مبتنی بر این که از دهه 70 یا 80 به شکل یک SUV کلاسیک آمریکایی در رگ های شورلت بلیزر یا سوبوربان قرار گرفته است؟ باحال است ، اما به نظر می رسد خیلی خوب برای فروش باشد ، نه؟

اشتباه. بر اساس گزارشی از Motor1 که روز دوشنبه منتشر شد ، میتسوئوكا چرخه تولید دو ساله اولیه 200 واحدی خود را فقط در مدت چهار روز به فروش می رساند ، این بدان معناست كه اگر در جایی زندگی می كنید كه بادی فروخته شده است و یك آن را می خواهید ، تقریباً منتظر خود هستید. .

بادی نه تنها دارای شیار مشخص GM مانند ، دارای کروم زیاد است ، بلکه دارای چراغ های عقب عمودی و چرخ های یکپارچه می باشد. همه چیز کمی عجیب است – همانطور که در مورد همه محصولات میتسوکا وجود دارد – اما این نوع کار می کند و ما ناراحت هستیم که نمی توانیم آنها را در اینجا پیدا کنیم.

میتسوکا معادل تقریبی 45000 دلار برای بادی پایه شارژ می کند و حتی با توجه به بیش از 20 هزار دلار بیش از اتومبیلی که بر اساس آن ساخته شده ، بازهم چندان تکان دهنده نیست. صادقانه بگویم حتی از معامله خیلی بد به نظر نمی رسد.

حال ، اگر ما را بهانه کنید ، ما در حال تماشای تصاویر بادی هستیم که در حالی که از رنج و عذاب آه می کشیم ، یک دکلره بسته پوشیده و یک اردوگاه ارزان قیمت خانگی را جرعه جرعه جرعه جرعه می کشیم ، گویی که در صحنه مجموعه The Great Outdoors یا چیزهای دیگری از افراد اضافی هستیم.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

آفرود تویوتا RAV4 TRD 2020 را ببینید


7:11

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر