[ad_1]

لباس عروس دایانا-پرنعمت

تیارا خیلی پراکنده است ، اما این ماکت لباس عروس پرنسس دیانا فوق العاده خوب ساخته شده است.

نت فلیکس

برای پیروان وسواسی سلطنتی انگلیس مثل من ، یک درام نتفلیکس تاج یک لذت سلطنتی است. این سریال در فصل چهارم خود به درستی به همه چیز نمی رسد اما معمولاً بسیار نزدیک می شود. به راحتی می توان پیتر مورگان و خدمه او را که با تمام انرژی سارا فرگوسن ، میکر لوف ، راکر در مسابقات حذفی سلطنتی 1987 مورد تحسین قرار می گیرند ، تحقیق می کنند.

دقت در تمام مدت از ویژگی های بارز این نمایش بوده است ، اما سازندگان می دانستند که فصل گذشته شدت توجه بیشتر از هر زمان دیگری خواهد بود و اکنون پخش می شود. نه فقط نخست وزیر انگلیس مارگارت تاچر در دهه 1980 (با بازی گیلیان اندرسون ستاره The Dossier) ستاره بود ، اما این نمایش مجبور شد پخش شود و سپس یک بازیگر را بپوشاند و شکل دهد تا شاید شبیه مشهورترین زن قرن 20 باشد: دیانا ، پرنسس ولز . اشتباه بگیرید ، و این نمایش گران قیمت به نظر می رسد مانند یک فیلم Hallmark که با عجله ساخته شده است.

چارلز و دیانا ، پرنس و پرنسس ولز ، در یک سفر رسمی به اندونزی در نوامبر 1989 به جمعیت در جاکارتا لبخند می زنند.

تصاویر ژرژ دو کرله / گتی

برخی از جزئیات شگفت انگیز وجود دارد که ناظران سلطنتی از آنها قدردانی خواهند کرد. اما کورین بازیگر زن هرگز نمی تواند به عنوان دایانا از نزدیک بی نقص به نظر برسد – این چهره مشهور بسیار آشنا است – اما از فاصله دور بیشتر از بیشتر بازیگرانی که تلاش کرده اند شبیه او است. ماشین قبل از عروسی دایانا یک هاچ بک قرمز و کوچک و مستقیم است. پاپاراتزی هایی که سعی می کنند از آپارتمان شمارش بروند و از آن عبور کنند ، در اطراف او سیل می کنند.

تعهد کنایه آمیز او نسبت به “پرنده آبی خوشبختی” کاملاً کامل است و “اشتباه اشتباه” عاشق بودن “چارلز به معنای آزمایش توسط یک روزنامه نگار است. آنها از نام مستعار واقعی کودک ، شاهزاده ویلیام ، “The Basher” استفاده می کنند. حتی حروف غلط و نوجوان دیانا آن را برطرف می کند.

با این حال ، نیمی از سرگرمی یک سریال زندگی واقعی معطوف به آن است تا ببیند جزئیات در کجا گیر می کنند و کجای کارها اشتباه پیش می روند.

هشدار: اسپویلرهای کوچک فصل 4 Crown در راه هستند.

ملاقات شیرین ، اما نه چندان شیرین

در این سریال ، پرنس چارلز قبل از اینکه دوباره با دیانا جمع شود ، با خواهر دیانا ، سارا بیرون می رود ، که واقعاً اتفاق افتاد. اما این نمایش او را طوری تنظیم می کند که چارلز در حالی که یک روز منتظر سارا است ، با دیانا 16 ساله در حالی که لباس “درخت دیوانه” را برای تولید مدرسه “رویای یک شب تابستان” پوشانده است ، روبرو می شود. این صحنه هالیوود ناب را احساس می کند. در حالی که احتمالاً این دو در هنگام معاشرت سارا و چارلز قرار داشتند ، دیانا احتمالاً در یک برگ پیچیده نبود و از عشق خود به این نمایش لاف می زد.

همدردی با شهریار

در این سریال ، دایانا هنگام توقف در كابریولت خود با چارلز روبرو می شود و به سادگی نزدیك می شود (هیچ بادیگاردی در چشم نیست!) تا به او بگوید كه از قتل لرد مونت باتن ، مربی و پدر چارلز متاسف است. بخشی از افسانه های دیانا این است که او با مرگ Mountbatten با او همدردی می کند ، اما خود دیانا گزارش می دهد که این اتفاق در خانه دوستان مشترک در ساسکس انگلیس رخ داده است. به گفته تاتلر ، او همچنین گفت: “او روی من پرید و شروع به بوسیدن من کرد ، و من فکر کردم ،” اوه ، این کاری نیست که مردم می کنند. ”

دایانا-چارلز-ترافیک-محصول

دیانا و چارلز وقتی او در مورد مرگ شخصیت پدرش ، لرد مونت باتن ، با او همدرد شد ، قطعاً در تماس بودند ، حتی اگر این اتفاق نیفتاد در حالی که چارلز در ترافیک گیر کرده بود.

نت فلیکس

آهوی عزیزم

همچنین بعید به نظر می رسد که دیانا با شاهزاده فیلیپ در بالمورال دنج بوده و آنها گوزنی را شلیک کنند ، همانطور که در قسمت دوم این فصل نشان داده شده است. اگرچه گزارش ها حاکی از آن است که دیانا نژادی صریح و نژاد اسب بیش از آنچه که تصور می شود مطرح کرده است ، اما او احتمالاً بازیگر چندان خوبی نبوده و اعلام کرده “کثیف تر ، بهتر” و “من قلب دختر بچه روستایی هستم”. . ”

اما این پدر شوهر آینده او را متقاعد می کند که او زن مناسبی برای وارث تاج و تخت است ، بنابراین صحنه کار می کند. اما اما کورین ، بازیگر ژاکت صورتی ، هنگامی که چارلز را ترک کرد ، پوشید و دقیقاً همان ماجرای سالهای اولیه دیانا است. مشتری چندین بار لباس های معروف را بازسازی می کند ، و برای کسانی که کمد لباس دیانا را می شناسند و همچنین لباس شخصی خود را پاداش و سرگرم کننده می داند.

فرهنگ درختی دایانا

آیا دایانا اولین باری که چارلز را ملاقات کرد مانند “درخت دیوانه” لباس پوشید؟

نت فلیکس

به من زنگ بزن

دیده شده است که دیانا حلقه نامزدی یاقوت کبود معروف خود را انتخاب کرده است ، که واقعاً به سفارش ساخته نمی شود ، بلکه در فهرست جواهرات تاج گارارد قرار دارد. این واقعیت تا حدودی تکان دهنده است ، زیرا هر فرد عادی با پول کافی می تواند از همان مدل انگشتر استفاده کند. (اما اگر این خشم آور بود ، چرا چارلز حتی حلقه های کاتالوگ را به عنوان گزینه پیشنهاد می داد؟ به عنوان یک آمریکایی ، هرگز آن را نخواهم گرفت.) به هر حال ، درست است که دیانا فکر می کند انگشتر به نظر مادرش ، فرانسیس شان کید است ، و همچنین خیلی درست است ، بعضی ها می گویند این بزرگترین سنگ بود که شاهزاده ویلیام انگشتر را به دوشس کمبریج داد وقتی او را خواستگاری کرد ، و عکس های مدرن دوشس اندازه بزرگتر او را آسان می کند.

دایانا-حلقه-محصول

حلقه نامزدی غول پیکر پرنسس دیانا تقریباً به اندازه لباس عروس وی معروف است ، بنابراین مناسب است که تاج نشان دهد که او آن را انتخاب کرده است.

نت فلیکس

آنها می بینند که دارم غلت می زنم

آیا دیانا هنگام گوش دادن به Duran Duran در Walkman خود ، واقعاً در راهروهای سلطنتی اسکیت بازی می کرد؟ کورین به تاتلر گفت که او چنین فکر می کند ، اما من به نوعی شک دارم. بروزرسانی: بعد از پخش سریال ، کارگردان و تهیه کننده سریال به ووگ گفت که غلتک زدن درست است و دیانا نیز از طریق قصر دوچرخه سواری کرده است. اما هیچ یک از آنها منابع را ذکر نمی کنند ، بنابراین من هنوز متعجبم.

diana-skates-vintage

اعم از اینکه دیانا واقعاً در سالن های سلطنتی اسکیت بازی کند یا نه ، قطعاً این لباس را به تن کرده است.

نت فلیکس

از قضا غذا می خورد

ظاهراً مدتی قبل از عروسی ، دیانا و کامیلا در واقع در رستوران Knightsbridge به نام Ménage à Trois با هم شام می خوردند. این اسم کمی روی بینی به نظر می رسد ، اینطور نیست؟ اما این مکان واقعی بود و طبق دیلی میل ، منوی آن مخصوصاً برای خوشایند کردن شام زنان طراحی شده است ، و غذاهای اصلی را ارائه نمی دهد (زیرا ، ام ، زنان آنها را دوست ندارند؟) ، اما فقط پیش غذا و دسرها. .

diana-camilla-crop

کامیلا پارکر بولز و دیانا واقعاً در رستورانی به نام Ménage à Trois شام خوردند. آه ، کنایه

نت فلیکس

اینجا عروس است

شاید هیچ لباس عروسی به اندازه باتلاق عظیم دیانا از سال 1981 روی لباس معروف نباشد. طراح لباس امی رابرتز به دبلیو دبلیو دبلیو دبلیو دبلیو دبلیو گفت: این نمایش برای کپی برداری کامل از آن نبود ، اما توری ، کمان ، جلوی مسطح و مسطح ، قطار گونزو – همه آنها با خاطرات بیشتر افراد مطابقت دارد. با این حال ، حجاب در اطراف صورت او محکم به نظر نمی رسد و یک اشتباه دیگر روشن تر به نظر می رسد.

دیانا تاج اسپنسر را از خانواده خودش می پوشید ، آنقدر افسانه ای که اکنون می توانید نسخه هایی از آن را بخرید. اما تیارای ساخته شده برای تاج فاقد سادگی زیبای تیارا اسپنسر است. در عوض ، بسیار بزرگ و کشیده است ، بیشتر شبیه یک تاج مقوایی از Burger King است. این ممکن است برای بسیاری از بینندگان مسئله بزرگی نباشد ، اما از نظر ناظران خانواده سلطنتی ، این مانند تماشای یک فیلم نیویورک یانکی است که شخصیت معروف نیویورکی در آن در کمیک سانس ظاهر می شود.

رقص ، بالرین ، رقص

شناخته شده است که دیانا عاشق رقصیدن است و درست است که در سال 1985 چارلز را با رقصیدن روی صحنه دختر در شهر بیلی جوئل در اپرای رویال شگفت زده کرد. تاج این را میخکوب می کند – لباس سفید و لزج دیانا دقیقاً شبیه لباسی است که او پوشیده است و رقصنده ای که با او جفت می شود شباهت زیادی به وین اسلیپ ، ستاره باله ، شریک اجرای خود دارد. درست مثل قسمت ، چارلز تحت تأثیر قرار نگرفته و فکر می کند همسرش در حال حاضر شدن است. شاید اثبات اضافی این باشد که عاشق باله دی باید همیشه با شوهرش روی پاهایش بوده باشد.

فرهنگ-لباس-دایانا-بنفش-

دایانا این لباس را در خانه اپرای رویال می پوشد ، اما فرار می کند و به یک شماره سفید براق تبدیل می شود تا یک رقص غافلگیرانه را در صحنه Uptown Girl از بیلی جوئل اجرا کند.

نت فلیکس


در حال پخش:
این را نگاه کن:

چه خبر برای نوامبر سال 2020


4:34

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر