[ad_1]

بدون جاده 1

در The Pathless اتفاقات زیادی در حال انجام است ، اما ما به شما خواهیم گفت که باید مراقب چه چیزهایی باشید.

آناپورنا تعاملی

بی راه، یک بازی ماجراجویی افسانه ای حماسی توسط Giant Squid و Annapurna Interactive ، یکی از مورد انتظارترین بازی ها بود Apple Arcade امسال. این بازی تجربه مشترکی به سبک کنسول را برای مشترکین سرویس بازی موبایل به ارمغان آورده است و همچنین در PS5 ، PS4 ، Mac و PC موجود است. (تو میتوانی بخوانی بررسی کامل بازی CNET در اینجا است)

در The Pathless ، شما به عنوان آخرین شکارچی بازی می کنید ، یک زن جوان محجبه با مهارت تیراندازی با کمان و یک عقاب به عنوان یک همراه ، که متهم به بازگشت نور به یک جزیره نفرین شده است و ارواح فاسد در آن زندگی می کنند. این بازی پر از معما ، معابر و اتاق های پنهان ، وسایل قابل جمع آوری ، درگیری با رئیس ، اسرار کشف و مکان های کاوش است.

در اینجا چند نکته برای استفاده بیشتر از گیم پلی خود آورده شده است.

چگونه می توان در The Pathless با موفقیت پیمایش کرد

ابلیسک بدون پرواز

گرفتن نمای برتر با کمک عقاب می تواند به شما نشان دهد که در مرحله بعدی باید به کجا بروید.

شلبی براون / CNET

Pathless فاقد نقشه ، ناوبری یا ویژگی های سفر سریع است. در عوض ، شما کنترل مستقیمی بر اینکه از کجا می خواهید شروع کنید و کدام یک از معما ها را می خواهید حل کنید ، دارید.

سعی کنید به یک نقطه بلند صعود کنید. این می تواند یک چالش باشد تا زمانی که بتوانید با کمک عقاب خود قد اضافی پیدا کنید. اما همین که دید خوبی پیدا کردید ، توجه کنید که هر سه آبلیسک کجا هستند. این می تواند به شما کمک کند تا هنگام کاوش خود را معطوف کنید. برخی از کاربران Reddit حتی نقشه های خشن منطقه را ترسیم کرده اند.

ماسک روح بی جاده

ماسک معنوی می تواند مکان های جالب توجه را با رنگ قرمز برجسته کند ، که ممکن است حاوی کریستال ، کلکسیون یا سنگ سبک باشد.

شلبی براون / CNET

از ماسک الکل خود استفاده کنید. مناطقی که با رنگ قرمز چشمک می زنند ، مکانهایی هستند که باید برای جمع آوری کلمات و معماهای بالقوه جستجو کنید.

شلیک کنید به طلسم ها. شلیک با طلسم ها – یا اهداف شناور – برای شتاب بیشتر انرژی می تواند با بزرگتر شدن دنیای بازی ، تفاوت فاحشی در پوشش زمین با سرعت بیشتری ایجاد کند. همانطور که پیشرفت می کنید ، جهان های مختلف طلسم های ویژه ای برای کمک به شما در پیمایش زمین ارائه می دهند.

نکته پاداش: شما نمی توانید در بازی بمیرید ، پس نگران اشتباهات نباشید – فقط کاوش و آزمایش را سرگرم کنید.

عقاب شما چگونه می تواند به شما کمک کند

همراه عقاب شما در The Pathless می تواند به پیشرفت شما در بازی کمک کند ، اما مراقب باشید – ارواح شیطانی سعی می کنند شما را از هم جدا کنند.

هنگام جمع آوری بلورها از معمای خاص ، فلپ های اضافی برای عقاب خود بدست آورید (به فانوس ها ، صندوق ها و کریستال های زیر مراجعه کنید). اما عقاب شما هنگام استخراج یک لایت استون از یک بنای یادبود نفرین نمی تواند به شما کمک کند.

بی راه

همه در حالی که تلاش می کنند جهان را نجات دهند به آغوش نیاز دارند.

شلبی براون / CNET

ماسک روح شما چه کاری می تواند انجام دهد؟

ماسک معنوی نزدیکترین چیزی است که به نقشه یا سیستم سرنخ خواهید رسید. استفاده از ماسک مکان های جالب یا مهم را با رنگ قرمز برجسته می کند. همچنین به شما کمک می کند تا سریعتر به جمع آوری کالاها ، کریستال ها و معماها بپردازید.

ماسک معنوی امکان دسترسی به اتاق ها و معابر مخفی را فراهم می کند. دیوارهای مخفی درخشش آبی دارند و می توانید هنگام پوشیدن ماسک از دیوارها عبور کنید. معمولاً یک صندوقچه با کریستال وجود دارد که باید غارت شود.

اتاق پنهان بدون جاده

دیوارهای آبی درخشان ، اتاق های پنهان و معابر مخفی را نشان می دهد. ماسک الکل شما می تواند به شما در دسترسی به آنها کمک کند.

شلبی براون / CNET

نحوه پاک کردن آبلیسک ها

در هر جهان در بازی سه ابلیسک وجود دارد که باید قبل از اینکه بتوانید با رئیس این جهان مبارزه کنید باید تمیز شوند. شما نمی توانید ابلیسک ها را از دست بدهید – آنها ساختارهای باریک و بلندی با تاپ های قرمز درخشان هستند. ماسک الکل شما با بزرگتر شدن جهان ، آنها را سریعتر می گیرد.

تمیز کردن ابلیسک به یک یا دو لایت استون احتیاج دارد. پس از استفاده از Light Stones ، زنگوله ای را به نزدیکترین سطح اولیسک بزنید. قبل از اینکه در مورد چگونگی رسیدن به آنجا وحشت کنید ، بدانید که در کنار هر یک از آنها یک سیستم غلتک وجود دارد که می توانید با استفاده از آنها به بالای صفحه بروید.

Lightstones را از کجا پیدا کنید

سنگهای سبک یادگاری است که باید برای بازگرداندن نور جزیره جمع آوری کرده و پس از صرفه جویی در ارواح ، هدایایی کسب کنید.

سنگهای سبک در هر سطح پراکنده شده اند. اگر ماسک معنوی را بر سر بگذارید ، مانند کره های درخشان به نظر می رسند.

برای بازی Lightstone معمولاً باید یک معما حل کنید.

بدون جاده -3

معماها همه جا هستند – حتی در معماری ویرانه های جزیره – و کمان و عقاب شما برای حل آنها مفید خواهد بود.

اپل / عکس از شلبی براون / CNET

علاوه بر Light Stones مورد نیاز برای تمیز کردن ابلیسک ، اگر بتوانید تمام Light Stones را در هر منطقه پیدا کنید – تعداد 9 مورد وجود دارد – و آنها را به صحنه ای که در آن سطح با رئیس مبارزه کرده اید بازگردانید ، از هر روحیه ای برنده خواهید شد. این می تواند پاداش سرعت ، پرواز و سایر موارد باشد.

همچنین ، هر سطح دارای یک سنگ سبک است که در یک بنای یادبود نفرین شده قرار دارد – این همان طبقه ای است که به طرز شوم در سایه های ترسناک پوشانده شده است. عقاب شما نمی تواند به شما در حل این مسئله کمک کند.

کریستال ها را از کجا پیدا کنیم

بلورهای پنهان و پنهان

گاهی دسترسی به یک اتاق مخفی یا یک گذرگاه مخفی به شما بلور می دهد.

شلبی براون / CNET

با جمع آوری کریستال ها فلپ اضافی برای عقاب شما بدست می آید تا بتوانید بالاتر پرواز کنید. اینجا جایی است که باید جستجو کرد (بعضی از آنها هنگام استفاده از ماسک معنوی راحت تر پیدا می شود):

  • سینه
  • حیوانات دارویی
  • پازل برای صومعه ، منسوجات و حمام
  • دایره های زرد درخشان روی زمین
  • فانوس ، زنگ ، پازل های با آتش
  • مجسمه های معنوی
  • مهارت های زبردستی: زمان با پروانه ها ، میله های پرش و مسیرهای پیاده روی سنگی مسابقه می دهد

نکته پاداش: اگر روح شرور شما را در طوفان سرخ متوجه شود ، بلورها را از دست خواهید داد.

آنچه باید در مورد Lore Messages و Tablet Stone بدانید

دانش بی راه

Stone Tablets و Lore ایده بهتری از تاریخچه بازی به شما می دهند.

شلبی براون / CNET

Lore Messages به صورت نمایش داده می شود گوی های آبی شناور و می تواند ایده بهتری از تاریخ بازی به شما ارائه دهد. آنها مانند کوچک دفتر خاطرات ارواح هستند ، مادر عقاب ، ره یاب و قاتل

لوح های سنگی مشابه Lore Messages هستند ، اما بیشتر مربوط به تاریخچه جزیره است. اولین قرصی که پیدا کردید ماسک الکل شما را به شما می دهد.

نکات نبرد رئیس

قبل از اینکه با Godslayer در جزیره شناور روبرو شوید ، در هر سطح با چهار رئیس مبارزه خواهید کرد – Cernos ، Sauro ، Nimue و Kumo.

کلید پیروزی در نبرد رئیس پیش بینی الگوها و پرهیز از حملات است. باز هم ، شما نمی توانید در بازی بمیرید ، بنابراین وقت خود را بگذارید.

آغاز هر نبرد با رئیس با تعقیب و گریز آغاز می شود. هدف این است که با پیکانهای خود به شکل چشم به رئیس هدف شلیک کنید. هرچه نزدیکتر شوید و هرچه بیشتر هدف بگیرید ، رئیس بیشتر انتقام می گیرد – سلاح گرم ، آتش ، زمین لرزه و موارد دیگر. پریدن و سر خوردن کلید اصلی برای جلوگیری از آنهاست. استفاده از طلسم را فراموش نکنید تا بتوانید ادامه دهید.

بی راه -2

پریدن ، کشیدن و شلیک به طلسم ها برای گذراندن نبرد با رئیس بسیار مهم است.

اپل / عکس از شلبی براون / CNET

مرحله بعدی مبارزه عرصه است. مراقب الگوهای حمله باشید و سعی کنید آنچه را در پیش است پیش بینی کنید. اگر از میدان به بیرون پرتاب شوید ، پیشرفت شما در جنگ لغو می شود.

نکات طوفان سرخ

اگر در طوفان گیر بیفتید اشکالی ندارد ، اما اگر بخواهید یک معما را کامل کنید یا به ابلیسک برسید ، ناخوشایند است. هدف این است که به عقاب خود برگردید بدون اینکه روحیه لعنتی متوجه شما شود. اگر آنها شما را ببینند ، روح به شما حمله می کند و بلورها را از دست می دهید.

در اینجا چند نکته برای جلوگیری و زنده ماندن از طوفان آورده شده است:

به مسیرها توجه کنید وقتی طوفان هستید روح را تسخیر می کند و برنامه خود را برای آن تنظیم کنید.

به مرزهای طوفان بچسبید و به آرامی به سمت عقاب بروید.

مکانی برای پنهان شدن پیدا کنید. من به اندازه کافی خوش شانس بودم که با نزدیک شدن طوفان ، مکانی برای پنهان کردن در داخل اتاق پیدا کردم – مانند اتاق های پنهانی که با ماسک معنوی ، فضاهای زیرزمینی و اتاق های کاملاً محصور در آن پیدا شده بودند. اگر من روی یک معما کار می کردم مدتی طول کشید.

اگر نکات بیشتری برای بازی The Pathless دارید ، آنها را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید. برای اطلاعات بیشتر ، به هر بازی ای که می توانید در حال حاضر در Apple Arcade و بهترین بازی های iPad سال 2020 بازی کنید ، مراجعه کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر