[ad_1]

tick-logo-phone-time-time-4586

TikTok بهترین محتوای خود را در سال 2020 به اشتراک می گذارد.

آنجلا لنگ / CNET

به لطف امسال ناخوشایند بوده است پاندمی ویروس کرونا و گم نشده است فجایع دیگر. اما این یک نقطه روشن بود پیشنهاد بی پایان از فیلم های سرگرم کننده ، دیوانه ، الهام بخش و آرامش بخش در TikTok. این پلت فرم ویدئویی با فرمت کوتاه روز چهارشنبه از 100 بهترین ویدئو ، سازنده ، روند و آهنگ خود در TikTok در ایالات متحده ، جایی که هر ماه حدود 100 میلیون کاربر فعال دارد ، رونمایی کرد.

این شرکت متعلق به ByteDance ، فیلم ها را به 10 دسته مختلف تقسیم کرد. اولین مورد شامل فیلم های ویروسی برتر ، مانند @ 420Doggface208 ، گوش دادن به رویاهای Fleetwood Mac’s Dreams هنگام اسکیت بورد و نوشیدن آب کرن بری است و ویل اسمیت در چالش Wipe it Down شرکت می کند. در دسته بعدی بهترین روندها ، هشتگ ها و چالش ها مانند #YouHaveTo ، #TwoPrettyBestFriends و #DontLeaveMe ذکر شده است.

TikTok همچنین سازندگان برتر مانند چارلی د آملیو ، تابیتا براون و نوح بک را انتخاب کرد. تأثیرگذارترین سازندگان ، از جملهdrleslie ،taylorcassidyj وzachv_pat؛ و افراد مشهور برتر مانند جیسون درولو ، کایلی جنر و فیس. محبوب ترین آهنگ ها شامل Savage Remix توسط Megan Thee Stallion است. Beyonce ، Say So توسط Doja Cat و Tap In توسط Saweetie. این پلت فرم همچنین لیستی از بهترین دستور العمل ها ، روندها و هک ها را آماده می کند. روندهای برتر در سبک و زیبایی ؛ جوامع با طاقچه و بهترین عناصر محصول ، مانند صفحه سبز ، Duet و Stitch.

سایت رسانه های اجتماعی چین یک سال پر فراز و نشیب در ایالات متحده داشته است ، دولت ترامپ با اشاره به نگرانی های مربوط به حریم خصوصی داده ها ، از آن خواسته است این برنامه را ممنوع کند. ByteDance با شرکت نرم افزاری Oracle و غول خرده فروشی Walmart یک توافق اولیه انجام داده است توافق هنوز نهایی نشده است. با این حال ، این نرم افزار در برابر پس زمینه COVID-19 مسدود شده ، به افزایش نمایی محبوبیت خود پی برده است بیش از ارزش جهانی 2 میلیارد بارگیری در ابتدای همه گیری.

می توانید لیست کامل TikTok Top 100 را در وب سایت اتاق خبر این شرکت مشاهده کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر