[ad_1]

برنامه های دوست یابی-عشق-قلب-ولنتاین-1

Match Group برای آزمایش امنیت برنامه های همسریابی خود با RAINN همکاری کرده است.

آنجلا لنگ / CNET

Match Group – والدین برنامه های دوست یابی مانند Tinder و Hinge – با شبکه ملی تجاوز ، سوuseاستفاده و محارم شریک شوید تا تحقیق کند که چگونه این شرکت گزارش های سو reports استفاده جنسی را در برنامه های همسریابی خود مدیریت می کند. RAINN برای مشاوره ، مشاوره و ارائه توصیه ها مستقیماً با کارمندان Match Group کار خواهد کرد.

اسکات Berkowitz ، مدیر اجرایی RAINN ، روز دوشنبه در بیانیه ای گفت: “متأسفانه ، خشونت جنسی در جامعه ما گسترده است و سیستم عامل های همسریابی مصون نیستند.”

طبق گزارش Match Group ، مرحله اول مشارکت شامل Tinder ، Hinge و Plenty of Fish خواهد بود. ممیزی تا سال 2021 ادامه خواهد داشت و تغییرات پس از آن اعمال می شود. این مشارکت قبلاً توسط Axios اعلام شده بود.

تریسی بریدن ، رئیس حراست امنیتی و اجتماعی Match Group ، گفت: “همه سزاوار تجارب ایمن و محترمانه هستند و ما می خواهیم برای ایجاد جوامع ایمن در سیستم عامل ها و فراتر از آن همه تلاش خود را انجام دهیم.” “با همکاری با سازمان های جسور و متفکر مانند RAINN ، سطح فرآیندهای امنیتی را افزایش می دهیم و پاسخ های خود را در برابر بازماندگان خشونت جنسی تقویت می کنیم.”

قبل از ممیزی ، مچ گفت که این شامل بررسی تاریخ و ویژگی سرمایه گذاری با ظهر، سیستم هشدار شخصی.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر