[ad_1]

img-1421

به نظر می رسد Uber Eats و Wend’s در اخبار پلی استیشن 5 قرار دارند.

و آکرمن / CNET

پلی استیشن 5 یا Xbox X سری این فصل تعطیلات سخت است. بین کمبود ، تقاضای زیاد و وابستگی آنلاین ، که به نفع زمان (و ربات ها) است ، شانس کافی برای امتیاز دهی به یک سیستم جدید بسیار آسان نیست. اوبر ایتز و وندی با دیدن این فرصت ، مسابقه جدیدی را اعلام کردند که جایزه بزرگ آن “کنسولی است که هیچ کس نمی تواند بدست آورد”.

بلافاصله مشخص نبود که این کنسول بدون نام Xbox Series X خواهد بود یا خیر پلی استیشن 5 زیرا هیچ سیستمی با نام در صفحه تبلیغاتی یا در شرایط و ضوابط مسابقه ذکر نشده است. اگرچه به صورت آنلاین نگاه می کنیم ، به نظر می رسد این یک PS5 است ، زیرا ظاهرا Uber Eats و Wendy با ارسال PS5 به گیمرها و پخش کننده های Twitch که هفته گذشته تصاویر را در توییتر به اشتراک گذاشته اند ، تبلیغات را تنظیم کرده اند.

CNET برای تأیید اینکه کدام کنسول منتشر خواهد شد با Uber تماس گرفت و در صورت پاسخ به روز خواهد شد.

برای نشان دادن اینکه یافتن PS5 چقدر دشوار است ، شرکت ها فقط 25 سیستم در اختیار شما قرار می دهند و این حتی از نظر پول با ارزش ترین مورد نیست. این کنسول ، گرچه “جایزه بزرگ” است ، 499 دلار است. این شرکت ها همچنین 25 صندلی Herman Miller x Logitech را به عنوان “جایزه اول” (ارزش هر صندلی 1495 دلار ارزیابی می شود) و 25 کارت هدیه Uber Eats به ارزش 1000 دلار توزیع می کنند. دلار به عنوان جایزه دوم.

طبق وب سایت Uber Eats Prize Pass ، برای ورود به سیستم باید:

  • هر غذایی را از فهرست Wendy’s Never Stop Gaming سفارش دهید و یک Uber Eats Prize Pass دریافت کنید.
  • با خراش ، کد پشت جایزه ای را که با وعده غذایی Never Stop Gaming دریافت کرده اید نشان دهید.

سپس فقط به وب سایت Prize Pass بروید و کد را وارد کنید. در مجموع ، 6000 جایزه اعطا می شود ، از جمله کنترل کننده های نسل بعدی و ریموت های رسانه ای ، هود ، شلوار عرق ، کارت هدیه 50 دلاری به فروشگاه آنلاین کنسول و 10 دلار کارت هدیه برای Uber Eats. لیست کامل جوایز را می توان در اینجا یافت.

این مسابقه از ساعت 12:00 ظهر روز دوشنبه 7 دسامبر تا ساعت 11:59 بعد از ظهر شنبه 12 دسامبر ادامه دارد.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر