[ad_1]

استارت آپ

پرتاب Virgin Orbit – یک موشک مرتبط با دختر فضایی تغییر یافته 747.

مدار ویرجین

ریچارد برانسون امیدوار است که در اواخر ماه جاری با پرتاب موشک به فضا ، فصل تعطیلات را آغاز کند. شرکت تابعه ویرجین ، بنیانگذار ویرجین ، ویرجین اوربیت ، پنجره پرتاب آخرین ماموریت نمایشی خود را اعلام کرده و هنوز در تلاش است تا قبل از پایان سال به یک هدف بازگشت برسد.

ویرجین اوربیت قصد دارد ماهواره ها را با استفاده از موشکی که پس از رهاسازی در هوا از شکم 747 تغییر یافته در هوا روشن می شود ، به مدار بفرستد. یک هواپیمای 747 به نام Cosmic Girl یکی از موشک های LauncherOne را پرتاب کرد ، اما موتورهای موشک فقط 10 ثانیه شلیک کردند.

شرکت بعدا گفت پرواز کوتاه شده به دلیل مشکل در یک لوله فشار بالا است.

اکنون ویرجین اوربیت می گوید که تمام داده های این اولین نمایش را بررسی و به آنها پاسخ داده و آماده است تا دوباره امتحان کنید. پرتاب فضایی از شانس موفقیت خود به اندازه کافی اطمینان دارد که برای اولین بار ماهواره هایی را برای مشتریان پولی حمل می کند. این شرکت با ناسا همکاری کرده است ، که برای ترکیب ماهواره های تحقیقاتی از تعدادی از دانشگاه ها با فروشندگان تجاری کار می کند.

نه CubeSats کوچک در آن وجود دارد ، از جمله یکی از دانشگاه پلی تکنیک کالیفرنیا ، که می تواند به پیش بینی آب و هوای فضایی کمک کند و دیگری از دانشگاه لوئیزیانا ، لافایت ، که به دانشجویان امکان می دهد از طریق برنامه ای برای آن متصل و تعامل کنند. گوشی های هوشمند. مانیفست کامل را می توان در اینجا یافت.

Virgin Orbit می گوید پنجره برای شروع ماموریت Demo 2 آن شنبه 19 دسامبر از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر PT باز می شود. روز بعد یک پنجره اضافی در دسترس است.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر