[ad_1]

این تصویر ایده ای از چگونگی سازماندهی نور جشن با هواپیماهای بدون سرنشین را ارائه می دهد.

والمارت

پاندمی ویروس کرونا در بسیاری از سنتهای معمول تعطیلات را در ایالات متحده درب بگذارید. وجود نخواهد داشت هر گونه بازدید از مرکز سانتا یا اجرای کامل تئاتری فندق شکن. در عوض ، خرده فروش Walmart تصمیم گرفت تا برای پخش روحیه جشن به هوا برود.

این زنجیره ای نمایش جهانی Walmart Holiday Drone خود را “یک تجربه جادویی کاملاً جدید توصیف می کند که لذت و شگفتی فصل تعطیلات را در آسمان برای انتخاب جوامع در کشور و برای همه خانواده ها از طریق یک رویداد زنده خاص به ارمغان می آورد.”

والمارت از 1000 پهپاد اینتل استفاده خواهد کرد ، یک سیستم نمایش نور هوایی که قبلاً سرگرم شده بود جمعیت در Super Bowl و افتخار LGBTQ را جشن می گیرد. هواپیماهای بدون سرنشین یک مجموعه رقص هماهنگ با مضمون جشن آهنگهایی مانند Bing Crosby’s Frosty the Snowman و Kelly Clarkson Run Run Rudolph را اجرا خواهند کرد.

این فروشنده یک بررسی ویدئویی از آنچه انتظار می رود از هواپیماهای بدون سرنشین درخشان داشته باشد را به اشتراک گذاشت. این تصاویر نشان می دهد که یک گوزن شمالی سه بعدی در حال راه رفتن ، آب نبات در حال چرخش و یک آدم برفی عظیم است.

هشت جامعه در ایالات متحده میزبان این رویداد از راه دور اجتماعی هستند ، از جمله دالاس ، ققنوس و ساکرامنتو ، کالیفرنیا. اولین نمایش جمعه 4 دسامبر در کانزاس سیتی ، کانزاس برگزار می شود. چند قانون اساسی وجود دارد. صدا به رادیو FM نیاز دارد ، برای هر وسیله نقلیه حداکثر 5 نفر وجود دارد و در صورت خارج بودن از ماشین ، ماسک لازم است.

بلیط های رایگان از طریق وب سایت نمایش پهپادهای والمارت در دسترس بود ، اما به نظر می رسد که به فروش رسیده است. یک یادداشت برای “به زودی برای رویدادهای اضافه شده دوباره بررسی کنید” وجود دارد.

والمارت همچنین شنبه ، 5 دسامبر در ساعت 4:40 بعد از ظهر PT در فیس بوک ، اینستاگرام و TikTok یک نمایش زنده ساعتی را پخش می کند ، که به شما کمک می کند تمام آهنگ های کرم تعطیلات را که می توانید آرزو کنید ، بدست آورید.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر