[ad_1]

warp-drive-2

Teleport را به خط پایان برسانید و در Warp Drive رقابت را شکست دهید.

سیب

Apple Arcade Warp Drive را جمعه اضافه کرد ، بازی جدید توسعه دهنده مستقل بریتانیایی Supergonk ، به فهرست در حال رشد خود با بیش از 140 بازی. می توانید در آخر هفته شکرگذاری در آیفون ، آیپد ، مک ، آیپاد تاچ و اپل تی وی در مسابقه جدید آینده نگرانه مسابقه دهید.

Warp Drive یک بازی مسابقه ای متوسط ​​نیست ، اما با اجازه دادن به بازیکنان برای دورپردازی – یا تغییر شکل – در اطراف مسیر ، برای یافتن میانبرها و آهنگ های پنهان ، اتاق قبل را افزایش می دهد. رقیب خود را با چهار چرخش در پیست بگیرید ، جایی که چند قانون اعمال می شود. در مسابقات شرکت کنید ، روی سقف سوار شوید ، از دره های عظیم عبور کنید و در آبشارها شرکت کنید. در طول مسیر ، می توانید ماشین خود را برای قایقرانی و به روزرسانی ارتقا دهید تا شانس بیشتری برای برنده شدن داشته باشید.

طرفداران عناوینی مانند Sonic Racing ، Agent Intercept ، Super Impossible Road و Speed ​​Demons ممکن است این عنوان جدید را دوست داشته باشند.

warp-drive-3

مسیرها و میانبرهای مخفی را برای پیروزی در مسابقه پیدا کنید.

سیب

با انتشار Apple Arcade، اپل وارد شد world for games mobile یک سال پیش. هزینه اشتراک بازی 5 ماه در هر ماه هزینه دارد و به شما امکان می دهد بیش از بازی های جدید و اختصاصی در iPhone ، iPad ، Mac ، iPod Touch و Apple TV بازی کنید.

علاوه بر این ، با عرضه دستگاه های جدید آیفون 12 اپل ، می توانید با خرید دستگاه جدید ، هر سه ماه یکبار نسخه آزمایشی رایگان سرویس بازی اپل را دریافت کنید. حتی اگر دستگاه جدیدی نخرید ، اگر برای اولین بار در Apple Arcade ثبت نام کنید ، یک ماه استفاده آزمایشی رایگان دریافت خواهید کرد. همچنین، Apple One اوایل این ماه راه اندازی شد ، و آسان تر و مقرون به صرفه تر است تا دریافت شش سرویس اشتراک اپل – از جمله Apple Arcade – با یک قیمت.

برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید هر بازی را که می توانید در Apple Arcade انجام دهید، و نحوه انتخاب بهترین سرویس اشتراک بازی.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر