[ad_1]

ss-matchgraphics-mcintyreroman-fc-0819a8ba617cc3e730d9620ef8734864

WWE

سری Survivor روز یکشنبه از شبکه WWE پخش می شود و مانند سال های گذشته از دستکش های خام در برابر مسابقات SmackDown برای سلطه برند برخوردار است. در رویداد اصلی ، قهرمان جدید WWE ، درو مکینتایر ، که تاجگذاری کرده است ، در برابر قهرمان جهانی رومن رومنز قرار خواهد گرفت رسلمنیا 35 انتقام همچنین جای نگرانی است: قهرمان سرسخت زنان آسوکا قهرمان زنان SmackDown ساشا بنکس می شود.

با وجود این مسابقات قدرتمند ، این نمایش در حدود سی امین سالگرد Undertaker در WWE تبلیغ کرد. هنوز اعلام نشده است ، اما احتمال دیدن مرد مرده در روز یکشنبه بسیار بسیار زیاد به نظر می رسد.

روز جمعه بعد از اسمکدان به روز کنید: اوتیس از سری Survivor به تیم مردان SmackDown و بیلی و ناتالیا به تیم زنان اضافه شدند.

زمانهای شروع

همانند Raw و SmackDown ، سریال Survivor نیز از مرکز Amway در اورلاندو پخش خواهد شد که به ThunderDome WWE معروف است. کارت اصلی در هر دو روز شروع می شود 19:00 ET / 16:00 PT. اگر مشترک شبکه WWE پولی هستید – با 9.99 دلار در ماه – می توانید Survivor Series را بدون هیچ هزینه اضافی به صورت زنده تماشا کنید. در غیر این صورت ، باید با ارائه دهنده کابل محلی خود تماس بگیرید.

بینندگان در انگلیس برای تماشای سریال Survivor مجبورند دیر بیدار بمانند. نمایش شروع می شود نیمه شب یکشنبه ، به وقت انگلیس. سریال Survivor برای استرالیایی ها از آغاز می شود 10 صبح AEST روز دوشنبه.

کارت بازی

  • قهرمان WWE در مقابل قهرمان جهانی: درو مک اینتایر در برابر رومن رینز.
  • مسابقه سری 5 بر 5 Survivor: Team Raw (AJ Styles ، Keith Lee ، Sheamus ، Braun Strowman و Riddle) در مقابل Team SmackDown (کوین اونز ، جی اوسو ، کینگ کوربین ، ست رولینز و اوتیس).
  • Cruel Women Champion vs SmackDown Champion Women: Asuka مقابل Sasha Banks.
  • مسابقه سری 5 بر 5 Survivor برای زنان: تیم خام (نیا جکس ، شاینا باسلر ، لانا ، لسی ایوانز و پیتون رویس) در برابر تیم اسمکدان (بیانکا بلار ، روبی ریوت ، لیو مورگان ، بایلی و ناتالیا).
  • قهرمان ایالات متحده در مقابل قهرمان بین قاره ای: بابی لشلی در مقابل سامی زین
  • Raw Tag Team Champions vs SmackDown Tag Team Champions: روز جدید در مقابل سود خیابان.
  • دو مارک Battle Royale.

نحوه تماشا: شبکه WWE

می توانید اشتراک WWE خود را در اینجا شروع کنید (یا دوباره راه اندازی کنید):

قیمت ماهانه 9.99 دلار (ایالات متحده) یا 9.99 پوند (انگلیس) است. پیش از این ، مشترکان جدید یک ماه رایگان دریافت می کردند ، اما اکنون که سطح رایگان وجود دارد (که متأسفانه رویدادها با پرداخت به ازای هر بار پوشش داده نمی شوند) دیگر این مورد وجود ندارد.

برنامه WWE Network در Roku ، Xbox One ، PlayStation 4 ، Amazon Fire TV ، Amazon Kindle Fire ، Apple TV ، iOS و Android در دسترس است.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر