[ad_1]

یوتیوب -2

آنجلا لنگ / CNET

گوگل پس از اولین نمایش خود در سال گذشته ، برنامه YouTube Giving را برای بزرگداشت سه شنبه راه اندازی کرد سه شنبه دادن. گوگل تغییر در وبلاگ خود را اعلام کرده است. در حال حاضر ، همه کانالهایی که بخشی از YouTube Partner Program هستند و بیش از 10 هزار مشترک دارند می توانند در آن شرکت کنند. برای صلاحیت باید در ایالات متحده ، کانادا یا انگلستان نیز باشید.

YouTube Giving ابزاری داخلی است که به شما کمک می کند برای یک موسسه خیریه واجد شرایط پول جمع کنید. سازمان های غیرانتفاعی که سایر معیارها را دارند نیز ممکن است مستقیماً از برنامه جمع آوری کمک مالی استفاده کنند. ثبت نام کنید و می توانید یک دکمه کمک مالی به فیلم ها یا جریان های زنده خود اضافه کنید تا بینندگان بتوانند مستقیماً به هدف مورد علاقه شما کمک مالی کنند.

کانالهایی که به عنوان کودک پسند تعریف شده اند ، واجد شرایط YouTube Giving نیستند. در غیر این صورت ، می توانید از طریق ویژگی YouTube Studio ثبت نام و موسسه خیریه خود را انتخاب کنید. این منو همچنین گزینه ای را برای درخواست اضافه شدن یک سازمان غیر انتفاعی در صورت عدم مشاهده مورد علاقه خود در لیست ارائه می دهد.

در اطلاعیه گوگل ، کارهای انجام شده توسط کانال جمع آوری کمکهای روزانه نمایش برای صندوق ضمانت و یک سازمان غیردولتی به نام Goats of Anarchy برای جمع آوری مستقیم پول برجسته شده است.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر