[ad_1]

غلتک های زامبی

Zombie Rollerz: Pinball Heroes اکنون در Apple Arcade حضور دارد.

Zombie Rollerz / عکس از شلبی براون / CNET

Apple Arcade در روز جمعه Zombie Rollerz: Heroes پین بال دزد را به خود اضافه کرد کاتالوگ رو به رشد بیش از 140 بازی. آخرین ورود از Firefly Games پیچ و تاب جدیدی را در شیطان پین بال دزد کلاسیک ایجاد می کند – زامبی ها و برج دفاعی. می توانید آخر هفته در بازی آیفون ، آیپد ، مک ، آیپاد تاچ و اپل تی وی تلاش خود را در بازی امتحان کنید.

در Zombie Rollerz ، بازیکنان باید طاعون زامبی را در دنیای انیمیشن همیشه در حال تغییر پیش بینی کنند. در پایان هر سطح یک رئیس زامبی برای مبارزه وجود دارد. هر بار که بازی می کنید ، بازی کمی متفاوت است ، که شما را ترغیب می کند دوباره بازی کنید و سعی کنید همه موفقیت ها را بدست آورید.

zombierollerz-battle

Zombie Rollerz پین بال دزد کلاسیک را با دفاع ارواح و برج مخلوط می کند.

سیب

اگر بازی های Apple Arcade مانند Pinball Wizard و Marble Knights را دوست داشتید ، Zombie Rollerz ممکن است مورد علاقه جدید شما باشد.

این سه بازی Apple Arcade همچنین روز جمعه به روزرسانی شده اند:

پودول ساسکوچکه اخیراً برنده شد بازی سال در Apple Arcade، به روزرسانی اضافه شده است که به بازیکنان اجازه می دهد یک سگ را در بازی قبول کنند. بازی بیاورید ، به ماجراجویی بپردازید و لوازم اضافی برای حیوان خانگی خود بخرید.

سرعت شیاطین اکنون شش ماشین جدید ، سه آهنگ جدید و بیش از 50 رویداد جدید وجود دارد.

فرماندهان ستارگان به بازیکنان امکان دسترسی به فروشگاه بازار سیاه ، جوایز و پوسته های جدید را می دهد.

با انتشار Apple Arcade، اپل وارد شد دنیای بازی های موبایل بیش از یک سال پیش. هزینه اشتراک بازی 5 ماه در هر ماه هزینه دارد و به شما امکان می دهد بیش از بازی های جدید و اختصاصی در iPhone ، iPad ، Mac ، iPod Touch و Apple TV بازی کنید.

علاوه بر این ، با عرضه دستگاه های جدید آیفون 12 اپل ، می توانید با خرید دستگاه جدید ، هر سه ماه یکبار نسخه آزمایشی رایگان سرویس بازی اپل را دریافت کنید. حتی اگر تلفن جدیدی خریداری نکنید ، اگر برای اولین بار در Apple Arcade ثبت نام کنید ، یک ماه استفاده آزمایشی رایگان دریافت خواهید کرد. Apple One بسته اشتراک نیز در اوایل ماه جاری آغاز به کار کرده است ، دریافت آسانتر و مقرون به صرفه دسترسی به شش سرویس اشتراک اپل – از جمله Apple Arcade – با یک قیمت.

برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید هر بازی را که می توانید در Apple Arcade انجام دهیدو نحوه انتخاب بهترین سرویس اشتراک بازی.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر